Cavs ruszą po DeAndre Jordana?

Jak donosi Joe Vardon piszący dla Cleveland.com, mistrzowie konferencji wschodniej rozważają wzmocnienie swojego zespołu o centra grającego w Los Angeles Clippers. W drugą stronę miałby powędrować Tristan Thompson.

Tegoroczny sezon nie rozpieszcza Clippers, o czym pisał Kubala. Mają problemy z kontuzjami, ich gra wygląda bardzo słabo, więc prawdopodobnie zaczną rozważać kompletną przebudowę zespołu. W tym celu mogą zdecydować się na wymianę z Cleveland za Tristana Thompsona, jednakże drużyna z Miasta Aniołów pewnie wolałaby przygarnąć pick, który Cavaliers otrzymali od Nets.

Joe Vardon donosi, że dla drużyny z Ohio Jordan miałby być czynnikiem, który pozwoli im pokonać Golden State Warriors dlatego rozważają oni potencjalną wymianę. DJ jest w swoim ostatni roku kontraktowym i kasuje 22.6 mln $, posiada również opcję gracza z sumą 24.1 mln za ewentualny przyszły sezon. Center Clippers notuje w tym sezonie statystyki na poziomie 10.5pk/13.8zb/1.2blk.

Komentarze do wpisu: “Cavs ruszą po DeAndre Jordana?

 1. Czyli coś co prognozowałeś :-)
  Jordan Love James Smith Thomas,
  W styczniu wyglądałoby super
  Dalej bez Rose’a, ale z Greenem czy Crowderem oraz Korverem będzie kolejna szansa na finał.

  1. Koby Altman widocznie też upadł na głowę i nie trzyma poziomu. :)

   Myślałem że będą chcieli wyjąć jeszcze Beverley’a bo taki obrońca byłby dla nich bardzo cenny ale w świetle ostatnich informacji plan się wysypał. Sama piątka którą podałeś na papierze wygląda bardzo dobrze.

 2. Ja bym bral dodatkowo pick cavs 2020 np, bo będzie wysoki.

 3. Tylko jaki sens dla LAC ma wzięcie kontraktu Thompsona? Bez picku się nie obejdzie, ale ten Beta to za wysoka cena za jednoroczne wypożyczenie…

 4. Tylko jaki sens dla LAC ma wzięcie kontraktu Thompsona? Bez picku się nie obejdzie, ale ten Nets to za wysoka cena za jednoroczne wypożyczenie…

 5. DJ i tak odejdzie po tym sezonie więc jakakolwiek wymiana ma sens…. najlepiej za picki !

 6. DE Andre moim zdaniem nie odejdzie bo nikt mu nie da takiego kontraktu.

 7. Coś czuję, że po sezonie Lebron trafi właśnie do Clippers i z Griffinem stworzy super duet (wiadomo, na krótko). Ponoć Lebron chce iść do wielkiego miasta żeby rozwijać swój biznes, myślę, że w Clippers mógłby pokazać swoją wartość. Ciekaw jestem, jaki wynik osiągnąłby na silnym Zachodzie. Nie jestem fanem Lebrona, ale chciałbym go widzieć właśnie w Clippers (jeśli już musi gdzieś odchodzić).

Comments are closed.