Patronite.pl – Piszemy dzięki Wam

Tradycyjnie wielkie podziękowania dla każdego z Was, którzy przelali chociażby 5 zł. Przez 4 ostatnie miesiące zebraliśmy równo 2000 zł, co przekuło się na nowe możliwości, a to wszystko dzięki Wam!

Obecnie mamy 24 patronów, którzy finansują nas na kwotę 375 zł miesięcznie. Po pierwszym boomie kwota lekko spadła, ale dalej nas cieszy.

Dzięki tym środkom udało nam się zebrać środki na 2x League Pass, oraz opłatę serwera na najbliższe pół roku. Dodatkowo oszczędzamy środki na sprzęt do podcastów oraz trzeci League Pass.

Oczywiście apetyt rośnie w miarę jedzenia, chcemy aby każdy z naszych redaktorów mógł liczyć na prezenty, książki czy gadżety. Celem miesięcznym jest kwota 800-1000 zł, za którą będziemy mogli się co chwilę rozwijać i także bardziej wynagradzać Was.

Nie mniej świetnie się czujemy mając od Was takie zaufanie. Jeszcze w tym tygodniu pójdą 2 maile do szczęśliwców, z którymi napiszemy 1on1.
Dajcie znać, jakie Wy macie odczucia z naszej działalności po nowym starcie. Patrząc po liczbie wyświetleń, my jesteśmy bardzo zadowoleni! Link do Patronite —> https://patronite.pl/enbiejakszyn?podglad-autora

google.com, pub-2915109786295953, DIRECT, f08c47fec0942fa0

A już niedługo pierwszy konkurs dla Was, w którym do wygrania będą biografie Stepha Curry’ego! Są chętni?

Jeszcze raz dzięki!

Lubisz naszą pracę? Wspieraj nas na Patronite.pl!

lordam

Człowiek orkiestra, pasjonat sportu (sztuki walki, rugby, koszykówka, kulturystyka), hodowca-akwarysta-rugbysta. Absolwent ekonomi, finansista. W NBA nie ma ulubionego zespołu, najbardziej ceni sobie Bulls, Hornets i Bucks, raczej kibic zawodników, niż konkretnych drużyn. Wielki fan Kenyona Martina, Eltona Branda, Jermaine O'Neala, Z-Bo i wielu innych PF-ów starej daty. Redaktor naczelny i właściciel Enbiej.pl

1 Odpowiedź

  1. old pisze:

    Ile płacicie za serwer o jakich parametrach?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *