Kto najlepszym defensorem w sezonie 17/18? (Ankieta z Enbiej vol. 4)

Nagroda dla najlepszego defensora była często zdominowana przez jednego zawodnika na przestrzeni lat (Ben Wallace, Dwight Howard, Kawhi Leonard). W ostatnich sezonach mieliśmy 3 głównych kandydatów do tej statuetki w postaci Leonarda, Draymonda Greena i Rudy’ego Goberta. Jak to będzie wyglądało w sezonie 17/18? Zapraszam do ankiety i udzielania się w komentarzach.

Ps. Zdjęcie tytułowe wybrane nieprzypadkowo.

Komentarze do wpisu: “Kto najlepszym defensorem w sezonie 17/18? (Ankieta z Enbiej vol. 4)

  1. Ruuuudy ! Jedyny Rudy na świecie jakiego uznaje i szanuje :)

  2. Z Butlera spadnie wiele z obowiązków ofensywnych jakie miał w Chicago i może pod skrzydłami Thibsa wrócić do elity obrońców.

    1. Niestety, ale głosując na DPOTY bardzo liczą siętakże statystyki. Podejrzewam, że 2 bloki i 2 przechwyty, które może wykręcić Giannis będą bardziej przemawiały. Co do Hassana to moim zdaniem Heat będą odrobinę za słabi, aby mógł walczyć o nagrodę.

  3. Stawiam na Goberta, bo bez Haywarda gra Jazz jeszcze bardziej będzie się skupiać na defensywie, a jeśli będą najlepsi pod tym względem w lidze to jego szanse rosną.

  4. Głos na Leonarda, btw Green niezasłużenie otrzymał dpoy za poprzedni, praktycznie z trójki nominowanych powinien być na trzecim miejscu, ale wiadomo, co robi marketing w obecnych czasach, więc jeżeli teraz Leonard nie otrzyma to wolałbym (z pozostałych) Goberta

  5. No Green ani nie miał najlepszych statystyk, ani GSW nie była najlepszą defensywą (2 miejsca za SAS). Ja również uważam, że Kawahi powinien ją dostać.

Comments are closed.