Pierwsza piątka: Jack w Knicks, Morrow w Blazers

Wg ostatnich doniesień Shamsa Charani – 31-letni obrońca Anthony Morrow doszedł do porozumienia z Portland TrailBlazers w sprawie rocznej i niegwarantowanej umowy. Morrow w ostatnim sezonie reprezentował barwy Thunder oraz Bulls zdobywając 5.5 pkt na mecz przy 30% skuteczności z dystansu. Blazers będą ósmym klubem w zawodowej karierze zawodnika.

JACK JEDNAK W KNICKS

Jak informowaliśmy niejednokrotnie i jak zanosiło się od tygodni – New York Knicks zdecydowali się na jednoroczną i niegwarantowaną umowę z weteranem na pozycji rozgrywającego, Jarrettem Jackiem. 33-latek będzie walczył o minuty na parkiecie z Ramonem Sessionsem czy Frakniem Ntilikiną. Jack w ostatnim sezonie rozegrał w NBA tylko 2 spotkania, wśród Pelicans, notując 3.0 pkt i 2.5 as na mecz. W przeszłości Jack reprezentował barwy 9 innych klubów NBA; najdłużej zabawił w Portland, Toronto i Nowym Orleanie.

RICHARDSON NA DŁUŻEJ Z HEAT

Josh Richardson jest kolejnym po Dionie Waitersie oraz Jamesie Johnsonie graczem Miami Heat, który przedłużył kontrakt. Obrońca Żaru notował w ostatnich 53 spotkaniach regular season średnie 10.2 pkt i 2.6 as na mecz. 24-latek za dodatkowe 4 sezony na Florydzie zainkasuje 42 mln USD.

BOGUT WRACA

Andrew Bogut po wakacjach w Australii i dojściu do pełnej sprawności po złamaniu nogi, zamierza kontynuować karierę w NBA. Australijczyk, były Mistrz NBA z 2015 roku trafił na celownik co najmniej 4 klubów ligi.

RANDOLPH SKAZANY NA PRACE SPOŁECZNE

150 godzin w czynie społecznym w zamian za współpracę z prokuraturą. Dodatkowo oczyszczenie z zarzutów o potencjalny handel marihuaną, tak wygląda finał sprawy z Zachiem Randolphem. Nowy gracz Sacramento Kings został tylko oskarżony o posiadanie mairhuany a po roku – bez nowych występków – kartoteka Zacha zostanie oczyszczona. W przypadku recydywy sąd w Kalifornii wytoczy mocniejsze działa.

Komentarze do wpisu: “Pierwsza piątka: Jack w Knicks, Morrow w Blazers

  1. no to Randolphowi się upiekło

    Bogut – a które kluby są zainteresowane?

    1. Gdzieś czytałem że kangurem interesują się Boston , Utah, San Antonio i Milwaukee W sumie

  2. mam prośbę, jeśli to możliwe podaj Woy w odrębnym temacie top 100 wg ESPN fajnie by było podyskutować ;-)

Comments are closed.