Tyler Zeller dołącza do Brooklyn Nets

Były środkowy Boston Celtics – Tyler Zeller – związał się dwuletnim kontraktem z Brooklyn Nets. Wg Adriana Wojnarowskiego 27-letni zawodnik otrzymał kontrakt gwarantowany tylko na pierwszy sezon gry w Siatkach. Tym samym wypełni on pozycję rezerwowego środkowego, za plecami Timofieja Mozgova.

Poprzedni sezon należał do najgorszych w karierze Zellera, a sam zawodnik występował tylko po 10 minut na mecz (3.5 pkt i 2.4 zb)…Znacznie lepiej wyglądała jego sytuacja w sezonie 2014-15, kiedy notował najlepsze w karierze 10.2 pkt i 5.7 zb na mecz. Teraz ma on nadzieję na świeży start oraz poprawę indywidualnych osiągnięć.

Nets będą trzecim klubem w zawodowej karierze Zellera, wcześniej występował on w Cavaliers i Celtics. Przypomnijmy, że w zespole Charlotte Hornets występuje brat Tylera – Cody. Warunki finansowe nowego kontraktu Zellera nie są jak na razie podane do wiadomości publicznej.

Komentarze do wpisu: “Tyler Zeller dołącza do Brooklyn Nets

  1. Jak tylko ograniczono jego minuty wszystkim wyszło to w Celtics na dobre. Nets po Lopezie zostaną z ogromną dziura w środku. Mogą mieć jeszcze gorszy sezon niż rok temu.

    1. Tym lepiej dla Cavs, i ich 1st round pick’u z Bostonu.. ;)

  2. pewnie i tak ten wybór poświęcą na drugiego Bennetta

Comments are closed.