Tyler Zeller dołącza do Brooklyn Nets

Były środkowy Boston Celtics – Tyler Zeller – związał się dwuletnim kontraktem z Brooklyn Nets. Wg Adriana Wojnarowskiego 27-letni zawodnik otrzymał kontrakt gwarantowany tylko na pierwszy sezon gry w Siatkach. Tym samym wypełni on pozycję rezerwowego środkowego, za plecami Timofieja Mozgova.

Poprzedni sezon należał do najgorszych w karierze Zellera, a sam zawodnik występował tylko po 10 minut na mecz (3.5 pkt i 2.4 zb)…Znacznie lepiej wyglądała jego sytuacja w sezonie 2014-15, kiedy notował najlepsze w karierze 10.2 pkt i 5.7 zb na mecz. Teraz ma on nadzieję na świeży start oraz poprawę indywidualnych osiągnięć.

Nets będą trzecim klubem w zawodowej karierze Zellera, wcześniej występował on w Cavaliers i Celtics. Przypomnijmy, że w zespole Charlotte Hornets występuje brat Tylera – Cody. Warunki finansowe nowego kontraktu Zellera nie są jak na razie podane do wiadomości publicznej.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

3 komentarze

 1. Majecha pisze:

  Jak tylko ograniczono jego minuty wszystkim wyszło to w Celtics na dobre. Nets po Lopezie zostaną z ogromną dziura w środku. Mogą mieć jeszcze gorszy sezon niż rok temu.

  • Gniewkosynrybaka pisze:

   Tym lepiej dla Cavs, i ich 1st round pick’u z Bostonu.. ;)

 2. Shaquilla pisze:

  pewnie i tak ten wybór poświęcą na drugiego Bennetta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *