Pierwsza piątka: Tolliver oficjalnie w Pistons, Henson na wylocie?

Detroit Pistons oficjalnie podpisali kontrakt z Anhtonym Tolliverem. Podkoszowy Tłoków zarobi 3.3 mln USD w jednoletnim kontrakcie od swoich pracodawców. Dla Tollivera będzie to powrót do Detroit po przygodzie w Sacramento Kings.

Pistons przedłużyli również kontrakt Reggiego Bullocka.25-latek otrzymał 2-letnią umowę opiewającą na 5 mln USD za obydwa lata gry.

Tarik Black podpisał kontrakt z Houston Rockets. Były gracz Lakers powróci do klubu, w którym rozpoczynał swoją karierę w NBA. Podkoszowy Rakiet w poprzednim sezonie notował średnio 6 punktów i 5 zbiórek co mecz. W sezonie 17/18 zarobi 3,2mln USD.

John Henson oraz jego chlebodawcy, czyli Milwaukee Bucks myślą o wymianie z udziałem atletycznego centra Kozłów. Henson ubiegły sezon miał całkiem przyzwoity, 39 razy wychodził w 1 piątce Bucks kosztem Grega Monroe. Niestety Jason Kidd miał nie małą zagwozdkę jak rozdysponować minuty pomiędzy Hensonem, a Gregiem Monroe. John wchodzi w drugi rok 4-letniej umowy. Za najbliższe 3 lata zarobi około 30 mln USD.

Chris Paul przywitał się z kibicami Rockets

New York Knicks zainteresowane są pozyskaniem weterana na pozycje rozgrywającego. W grę wchodzi głównie Eric Bledsoe z Phoenix Suns, ale Ian Begley z ESPN podał informacje, że włodarze z MSG zainteresowane są również Brandonem Knightem. Ten ruch byłby bardziej rozsądny, gdyż kontrakt Knighta opiewa na kwotę 13.6 miliona dolarów. Podobno Knicks chcą wymienić go za Courtney’a Lee lub Kyle’a O’Quinna.

 

Komentarze do wpisu: “Pierwsza piątka: Tolliver oficjalnie w Pistons, Henson na wylocie?

  1. Szkoda mi Knighta, z dysfukcyjnego Phoenix do jeszcze gorszego NY… Suns wogóle są dla mnie legendą. Knight przeszedł jako gwiazda, teraz ogór. Dragic przyszedł jako gwiazda, grał piach, pojechał do Miami, znów gwiazda. I.Thomas przyszedł jako wzmocnienie, grał piach, poleciał do Bostonu za paczkę fajek, po roku All-star. To nie może być tylko różnica zachód wschód. To po prostu brak pomysłu na drużynę.

    1. Pełna zgoda w dodatku zarząd Suns robi takie wymiany że nóż w kieszeni się otwiera … Nie rozumiem czemu dopuszczają do możliwości handlu Bledsoe kiedy to ich najlepszy zawodnik …

  2. Z dragiciem nie macie racji – on akurat w phx odżył. Tam błędem był o ściągnięcie IT jako 3-bo rozgrywającego. Od tego się zaczęło. Zresztą IT w phx też grał dobrze. Tylko bk obniżył mocno lotu i jeszcze przegrał miejsce z bookerem.

  3. Tolliver i Beasley w Minnesocie he he na lawce rezerwowych akcja z kolanem he he.

Comments are closed.