Korver o trzy lata dłużej z Cavs

36-letni specjalista od rzutów trzypunktowych, Kyle Korver, zgodził się na warunki nowej umowy z Cleveland Cavaliers. Wg doniesień zza oceanu zawodnik zarobi 22 mln USD, za kolejne trzy lata gry. Dla Korvera będzie to pierwszy pełny sezon z Kawalierami, gdyż w połowie rozgrywek 2016-17 dołączył z Atlanty Hawks.

Korver w przeszłości reprezentował barwy Philadelphii 76ers, Utah Jazz, Chicago Bulls i Atlanty Hawks. W NBA występuje od sezonu 2003-04. W tym czasie notuje średnie 10 pkt i 3 zb na mecz. Przed erą Stepha Curry’ego należał do niego rekord w ilości spotkań z co najmniej jedną trafioną trójką, 127 meczów. W 2015 roku zaliczył występ w Meczu Gwiazd.

Komentarze do wpisu: “Korver o trzy lata dłużej z Cavs

  1. Spoko, ale KK ma już 36 lat na karku ;) Dlatego też dziwi aż 3-letnia umowa

  2. Jak ten gość za sezon nie będzie wstanie grać w kosza! Ale pytanie po co? Jeśli lebron odchodzi po sezonie. Jedna kontuzja cavs dzieli ich od przegranej w finale z celtics

  3. E tam nie będzie. Nawet opierając sie o balkonik trójkę sypnie :)

  4. albo specjalnie dali mu taki kontrakt, żeby go wytransferować z innym grajkiem za kogoś kto ma wysoki kontrakt( Melo)?! Wtedy kasa będzie się zgadzać przy trejdzie( talenty nie koniecznie).

    1. musieliby chyba razem z Korverem odesłać Shumperta wraz Fryem zeby to sie zbilansowało i przeszło… jesli Cavs chcą Melo to albo tego NYK zwolnią albo muszą poświęcić Love’a… innej opcji nie ma chyba że chcą grać bez ławki :P średnio Cavs wyglądają…

  5. Moim zdaniem formuła z Lovem już się wyczerpała. Trzeba szukać innych rozwiązań dlatego też lepiej go oddać za Melo + Frye i może coś z tego będzie.

Comments are closed.