Enbiej Insider: Sixers chcą przedłużyć kontrakt Covingtona

Sixers zainteresowani przedłużeniem kontraktu Covingtona

Philadelphia 76ers są zainteresowani przedłużeniem tego lata kontraktu Roberta Covingtona. 26-latek zarobi zaledwie półtora miliona dolarów w sezonie 2017/18, co jest jedną z najlepszych dla drużyny umów w całej lidze. Po kolejnych rozgrywkach ma jednak zostać niezastrzeżonym wolnym agentem i organizacja z Pensylwanii nie chce go stracić.

Covington dołączył do Sixers w 2014 roku i od tamtego czasu poczynił duże postępy w grze po obu stronach parkietu i stał się graczem pierwszej piątki. W sezonie 2016/17 Covington zdobywał średnio 12.9 punktu, 6.5 zbiórki i 1.9 przechwytu na mecz.

[źródło: Michael Kaskey-Blomain/ESPN]

Komentarze Jacksona zmniejszają wartość Anthony’ego na rynku wymian?

Menedżerowie kilku różnych drużyn w NBA uważają, że sposób w jakim Phil Jackson traktuje Carmelo Anthony’ego zmniejsza jego wartość na rynku wymian. Publiczne komentarze Jacksona można interpretować jako umniejszające umiejętności liderowania Anthony’ego, przez co inne zespoły mogą mieć wątpliwości, czy i w ich klubie sprawdzi się w tej roli. Anthony posiada w swojej umowie klauzulę no-trade, z której musi zgodzić się zrezygnować, by jakikolwiek transfer doszedł do skutku.

[źródło: Fred Kerber/New York Post]

 

Tavares złamał dłoń

Walter Tavares doznał złamania kości w prawej dłoni w trakcie czwartkowego treningu Cleveland Cavaliers. Nie wiadomo ile czasu będzie trwała jego rehabilitacja, ale i tak nie był on członkiem rotacji drużyny w playoffach, więc nie będzie to miało wielkiego znaczenia dla zespołu. Cavaliers zatrudnili Tavaresa pod koniec sezonu regularnego.

[źródło: oficjalna informacja drużyny]


Wyciekło nowe, prawdopodobne logo Detroit Pistons. Z wyglądu przypomina ono logo z czasów słynnych Bad Boys, obowiązujące w latach 1979-1996.

Komentarze do wpisu: “Enbiej Insider: Sixers chcą przedłużyć kontrakt Covingtona

  1. Ale te loga są biedne. To, logo LAC, nowe logo T-Wolves. To jakaś tragedia.

Comments are closed.