Enbiej Insider: Lowry będzie zainteresowany przejściem do Sixers?

Lowry będzie zainteresowany przejściem do Sixers?

Według lokalnych źródeł, Kyle Lowry od jakiegoś czasu jest zainteresowany grą dla Philadelphii 76ers. Lowry pochodzi z Filadelfii, a generalnym menedżerem Sixers jest Bryan Colangelo, który w czasie swojej pracy w Toronto Raptors pozyskał go w drodze wymiany i od tamtego czasu obaj panowie są przyjaciółmi.

Zespół z Pensylwanii będzie próbował pozyskać Lowry’ego, dając mu lukratywną – prawdopodobnie maksymalną – ofertę kontraktu. Od swojej macierzystej drużyny dostanie on jednak propozycję o rok dłuższej umowy.

[źródło: Keith Pompey/Philadelphia Inquirer]

Ulis przeszedł operację kostki

Tyler Ulis przeszedł drobny zabieg chirurgiczny na prawej kostce i wróci do aktywności koszykarskich w ciągu około 12 tygodni. W swoim debiutanckim sezonie rozgrywający Phoenix Suns w 61 spotkaniach zdobywał średnio 7.3 punktu i 3.7 asysty. W kwietniu został wybrany debiutantem miesiąca w konferencji zachodniej, zaliczając w tamtym miesiącu 20.7 punktu i 6.8 asysty.

[źródło: oficjalna informacja drużyny]

Thunder zastanawiają się nad zwolnieniem Singlera

Oklahoma City Thunder zastanawiają się nad użyciem tzw. stretch provision na kontrakcie Kyle’a Singlera. Skrzydłowy Grzmotu ma umowę wartą 9.7 miliona na dwa kolejne sezonu, z czego drugi rok jest niegwarantowany. Zwalniając go i rozciągając umowę na maksymalnie 7 lat (1.4 miliona każdego roku), Thunder powiększyliby swój cap space o 3.3 miliona w tym roku i o 3.6 miliona latem 2018 roku.

[źródło: Fred Katz/Norman Transcript]

Riley pozostanie w Heat co najmniej do 2021 roku

Pat Riley potwierdził, że w ubiegłym roku podpisał nową umowę z Miami Heat, dzięki której zostanie prezydentem klubu do końca sezonu 2020/21. Riley będzie miał wówczas 76 lat. Posiadacz 10 pierścieni mistrzowskich (5 jako trener, 3 jako menedżer, 1 jako asystent trenera i 1 jako zawodnik) sprawuje swoją obecną posadę nieprzerwanie od 1995 roku.

[źródło: Ira Winderman/Sun Sentinel]


Isaiah Thomas został ukarany 25 tysiącami dolarów grzywny za „skierowanie niewłaściwego języka” w stronę jednego z kibiców Washington Wizards w trakcie Game 3.

 

Komentarze do wpisu: “Enbiej Insider: Lowry będzie zainteresowany przejściem do Sixers?

  1. Lowry niby fajnie, ale za 3-4 lata będzie 34-35 latkiem z kontraktem 30+ mln plus :) Ryzykowny transfer, pytanie czy warty

  2. Moim zdaniem Lowry nie jest wart maksa. Zawodzi regularnie w play off. To taki lepszy grajek ale na regularny sezon.

  3. Phila potrzebuje dobrego grajka na PG i to od zaraz. Pytanie tylko czy nie powinien to być ktoś pokroju Pata Beverly? Podobno Simmons potrzebuje piłki w rękach.

Comments are closed.