Enbiej Insider: Lowry na celowniku Sixers, D’Antoni i Spoelstra wybrani Trenerami Roku przez Związek Trenerów

Lowry może zastanawiać się nad przenosinami na Zachód, jest na celowniku Sixers

Kyle Lowry będzie tego lata niezastrzeżonym wolnym agentem i nie wiadomo dokładnie jak bardzo będzie chciał zostać w Toronto Raptors. Dużo będzie zależało od oferty, jaką przedstawią mu włodarze jego macierzystego klubu i jeśli nie będzie się mu podobała, to będzie poważnie zastanawiał się nad zmianą drużyny. Zainteresowani jego usługami będą m.in. Philadelphia 76ers, a sam Lowry ma też zastanowić się nad przenosinami do konferencji zachodniej.

[źródło: Marc Stein i Zach Lowe/ESPN]

D’Antoni i Spoelstra z nagrodami Trenera Roku od Związku Trenerów NBA

Mike D’Antoni z Houston Rockets oraz Erik Spoelstra z Miami Heat zostali wyróżnieni nagrodą Trenera Roku, przyznawaną przez Związek Trenerów NBA. W głosowaniu brali udział wszyscy szkoleniowcy z najlepszej ligi świata. NBCA (National Basketball Coaches Association) dokonała swojego wyboru po raz pierwszy w historii. Laureata nagrody Coach of the Year przyznawanej przez dziennikarzy poznamy 26. czerwca.

[źródło: Marc Stein/ESPN]

Steve Kerr przeszedł kolejny zabieg

Steve Kerr przeszedł zabieg, którego zadaniem był drenaż płynu mózgowo-rdzeniowego z kręgosłupa. Wciąż nie wiadomo kiedy trener Golden State Warriors powróci na ławkę trenerską, ale ma on nadzieję, że zabieg pozwoli na zmniejszenie objawów, którymi były głównie bóle głowy i nudności. W czasie jego nieobecności szkoleniowcem Wojowników pozostanie Mike Brown.

[źródło: Associated Press]


 

Komentarze do wpisu: “Enbiej Insider: Lowry na celowniku Sixers, D’Antoni i Spoelstra wybrani Trenerami Roku przez Związek Trenerów

  1. PG pójdzie do LA (stawiam na Clippers), Lowry to nie wiem, może Grizz powinni coś dołożyć do ofensywy, przecież Marc i Conley nie uciągną tego wózka sami.

    1. Lowry jako ofensywy upgrade ? Wow. Ale tak na serio to niech PG i lowry zostaną na wschodzie bo ten wschód jeszcze słabszy to już byłby naprawdę żart

    2. a co? powinni zostać przy Parsonsie czy Carterze? (z całym szacunkiem dla VC)

  2. Ja widzę PG w LAC (tylko dlatego, bo chciałbym żeby on i CP3 zdobyli pierścienie), jednak znowu zrobi się kolejne galacticos, a cholernie mi się to nie podoba… Uwielbiam Raptors, ale chyba formuła się wyczerpała i czas na wietrzenie… Jeśli nie uda się zatrzymać Kyla w Toronto to chciałbym, żeby trafił do SAS i zastąpił Parkera.

  3. Panowie, mam wielka prośbę. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, gdzie mogę obejrzeć inside the NBA z EJ, CB, KS i Shaqiem? Zawsze oglądałem na yt, ale od dwóch miesięcy nie mogę tego namierzyć. Widziałem jakieś odcinki z webberem i na tym skończyłem, bo jakoś mi nie podeszły. Pozdrawiam i dzięki za całe Enbiej.pl

  4. Lowry w Sixers? Jak to – a co z tankowaniem. Tal być nie może – trzeba ufać procesowi i tankować jeszcze klika lat, a będzie dobrze. TANK Forever !

Comments are closed.