Rozkład jazdy – 7/05/2017

Cleveland Cavaliers – Toronto Raptors (wynik serii: 3-0) – godz. 21.30

Nikt nigdy nie odrobił starty 0-3 w play offach i patrząc na to jak wygląd ta seria Raptors nie będą pierwszą drużyną, której się to uda. W Toronto walczą już tylko o honor i uratowanie twarzy przed sweepem, Cavs walczą z kolei o to by zamknąć serię już dziś i mieć kolejne kilka dni przerwy przed i odpoczynku przed finałami konferencji.

 

Boston Celtics – Washington Wizards (wynik serii 2-1) – godz. 0.30

Kelly Obroue został zawieszony na dzisiejsze spotkanie za przepychankę z Kellym Olynykiem w meczu nr 3.

 

To może być kłopot dla Wizards ze względu na i tak już przeciętną postawę ławkę rezerwowych w tych play offach, i różnicę w poziomie pomiędzy zmiennikami a pierwszą piątką. To również problem, ponieważ Oubre był zazwyczaj ich pierwszym rezerwowym i zastępował w tej play offach Markieffa Morrisa, kiedy ten miał kłopoty ze zdrowiem lub z faulami.

San Antonio Spurs – Houston Rockets (wynik serii: 2-1) – godz. 3.00

Spurs udało się odzyskać przewagę parkietu w tej serii i to pomimo tego, że stracili Tony’ego Parkera do końca sezonu po tym jak zerwał mięsień czworogłowy uda w lewej nodze. San Anotnio raz jeszcze przypomniało jednak o tym, jak świetnym są zespołem w defensywie i dwa razy z rzędu zatrzymali Rockets poniżej 100 punktów w meczu, co zespołowi z Houston wcześniej w tym sezonie się jeszcze nie zdarzyło.

Komentarze do wpisu: “Rozkład jazdy – 7/05/2017

Comments are closed.