Enbiej Insider: 6 tygodni przerwy Kevina Love’a

Kevin Love przeszedł artroskopię na lewym kolanie i nie zagra przez najbliższe 6 tygodni. Skrzydłowy Cleveland Cavaliers w niedzielę przeszedł badanie rezonansem magnetycznym, po którym zespół szukał drugiej opinii o jego urazie. Więcej o odniesieniu przez niego kontuzji pisaliśmy wczoraj. Około półtora-miesięczna przerwa Love’a oznacza, że Adam Silver będzie musiał poszukać za niego zastępstwa do składu gwiazd Wschodu w tegorocznym All-Star Game.
[źródło: Dave McMenamin/ESPN]

New York Knicks znieśli zakaz, jaki nałożyli na Charlesa Oakleya dotyczący jego wizyt w Madison Square Garden. Odbyło się to po wczorajszym spotkaniu zorganizowanym przez Adama Silvera, o którym informowaliśmy wczoraj.
[źródło: Stephen A. Smith i Mike Wise/ESPN]

Toronto Raptors proponowali latem Oklahomie City Thunder wymianę Serge’a Ibaki, w ramach której musieliby oddać Patricka Pattersona, Normana Powella oraz 9. wybór draftu 2016. Ostatecznie, Sam Presti zdecydował się na wybranie oferty Orlando Magic i otrzymanie od nich Victora Oladipo, Ersana Ilyasovy i 11. picku. Teraz Toronto musiało pozbyć się tylko Terrence’a Rossa i dalekiego wyboru w pierwszej rundzie draftu.
[źródło: Ryan Wolstat/Toronto Sun]

Po podpisaniu wieloletniej umowy, dotychczasowa NBA D-League (NBA Development League) zmieni się od sezonu 2017/18 w NBA G-League (NBA Gatorade League).

Komentarze do wpisu: “Enbiej Insider: 6 tygodni przerwy Kevina Love’a

  1. A niby z jakiej racji zaza miałby zagrać w meczu gwiazd skoro reprezentuje przeciwna konferencje.

  2. Fajnie by było, ale niestety Zaza gra na Zachodzie, więc nawet Silver nie da rady go wcisnąć do East Allstar ;)

  3. Podobno Silver dzwonił do Gruzji i już przesądzone, zrobi wyjątek, Zaza obroni wschód przed zachodnim najeźdźcą.

  1. No nie bardzo, problemy z łękotką, także skoro ma przerwę w Sixers minimum do ASW to na pewno nie puściliby go na ASG ;)

  2. Dzien przed ogloszeniem kontuzji tanczyl na koncercie i nie bylo widać śladu kontuzji, także z tą kontuzją to nie jestem taki pewien. Anyway, z wysokich na wschodzie widziałbym Embida w AllStar i chciałbym zobaczyć jego pojedynek z DeAndre Jordanem.

 1. Love? Można powiedzieć „Houston mamy problem”.
  Ciekawe czy plotki o handlowaniu Love się potwierdzą.
  Na miejscu Bostonu handlowałbym w celu wyciągnięcia Butlera z Byków, bo jeśli Cavs nie pohandlują Love to szansa na wygranie Wschodu w regularnym przez Celtów z Butlerem w składzie byłaby bardzo duża.

Comments are closed.