Enbiej Insider: Hawks chcą zatrudnić Gary’ego Neala na 10-dniowy kontrakt

Atlanta Hawks planują zatrudnić Gary’ego Neala na 10-dniowy kontrakt. W tym tygodniu były zawodnik m.in. San Antonio Spurs (gdzie pracował razem z trenerem Mike’iem Budenholzerem) był już na testach w zespole Jastrzębi. By zrobić miejsce w składzie dla Neala, Hawks musieliby zwolnić któregoś ze swoich zawodników. 32-letni obwodowy, legitymujący się skutecznością 38% za trzy punkty w swojej karierze, obecnie gra w Texas Legends w D-League, gdzie próbuje odbudować swoją formę po sezonie spędzonym w Washington Wizards, w którym przez kontuzje zagrał tylko w 40 spotkaniach i został zwolniony z drużyny w marcu.
[źródło: Marc Stein/ESPN]

Carmelo Anthony byłby podobno skłonny do zrezygnowania z klauzuli no-trade w swoim kontrakcie tylko w wypadku ewentualnej wymiany do Los Angeles Clippers bądź Cleveland Cavaliers. Anthony otwarcie przyznaje, że chce zostać w Nowym Jorku, ale nie wiadomo jak dalej będzie się miała sytuacja, bowiem jego relacje z Philem Jacksonem nie były w tym sezonie zbyt dobre. Gwiazdor Knicks będzie mógł zostać wolnym agentem w 2018 roku.
[źródło: Charley Rose/Fan Rag Sports]

Po porażce przeciwko Philadelphii 76ers, w której New York Knicks stracili 10-punktowe prowadzenie w ostatnich dwóch i pół minutach spotkania, Carmelo Anthony w bardzo zdecydowany sposób wyraził swoją dezaprobatę w szatni po meczu. Melo miał pretensje między innymi za nieuwzględnienie go w ostatnim posiadaniu Knicks (nie dotknął w nim nawet piłki), które zakończyło się airballem Kristapsa Porzingisa z rogu boiska.
[źródło: Frank Isola/New York Daily News]

John Wall i Jae Crowder zostali ukarani grzywnami w wysokości kolejno 15 tysięcy i 25 tysięcy dolarów za swoją konfrontację po zwycięskim dla Boston Celtics meczu przeciwko Washington Wizards.

Komentarze do wpisu: “Enbiej Insider: Hawks chcą zatrudnić Gary’ego Neala na 10-dniowy kontrakt

  1. a po co cavsom czy clippersom melo? żeby przetrzymywał piłkę i się opierniczał w obronie? chyba, że jako lider drugiego składu, ale nie za przeszło 20 baniek za sezon…

    1. Melo w LAC? Dobry pomysł i świetna opcja przy podatnym na kontuzje Griffinie. Poza tym strzelec, którego brakuje LAC przy coraz starszych i mniej efektywnych Crawfordzie i Redicku

Comments are closed.