Enbiej Insider: Lakers sprawdzają Donatasa Motiejunasa

Donatas Motiejunas odbył ostatnio work-out z Los Angeles Lakers, jednak nie doszło do podpisania umowy. Jeziorowcy szukają wzmocnień po kontuzji Larry’ego Nance’a, która wykluczy ich skrzydłowego z gry na około miesiąc. Motiejunas jest obecnie niezastrzeżonym wolnym agentem po tym, jak fiaskiem zakończyły się jego negocjacje i testy medyczne z Houston Rockets.
[źródło: Ramona Shelburne/ESPN]

Nerlens Noel uważa, że brak czasu gry w Philadelphii 76ers paradoksalnie sprawi, że będzie jeszcze silniejszy mentalnie.

Ostatnie cztery lata były pełne różnych przeciwności losu, od kontuzji w college’u, przez draft, aż do tej trudnej sytuacji, w której ciągle przegrywaliśmy.

[źródło: Keith Pompey/Philadelphia Inquirer]

Po meczu między Dallas Mavericks a Houston Rockets, Trevor Ariza czekał pod szatnią Mavs, by skonfrontować się z Salah Mejrim. Według skrzydłowego Rakiet, Tunezyjczyk powiedział w trakcie spotkania coś obraźliwego o żonie i dzieciach Arizy, co doprowadziło zresztą do ostrej wymiany zdań i drugiego faulu technicznego gracza Rockets, przez który został wyrzucony ze spotkania. Razem z Arizą pod szatnią Dallas czekali podobno także James Harden, Eric Gordon i Patrick Beverley.
[źródło: Calvin Watkins/ESPN]

Paul George i Nate McMillan zostali ukarani grzywnami w wysokości kolejno 15 i 10 tysięcy dolarów za swoją krytykę wobec sędziów po przegranym przez Indianę Pacers spotkaniu z Chicago Bulls.

Komentarze do wpisu: “Enbiej Insider: Lakers sprawdzają Donatasa Motiejunasa

  1. informacja dnia dla fanów T/Wolves, Nikola Peković może zaraz przejść na emeryturę, gdyż kolejne zabiegi nie likwidują jego bólu w nodze.

    1. Jest to bardzo dobra nowina gdyż zwolni 12 mln z salary :)

    1. No i co niby chcieli zrobić? Pobić tego wielkoluda? Widać że w mózgach to za dużo nie mają, jeden drugiego zaraża głupotą…

    2. Bogut sprowadziłby ich ziemię w mgnieniu oka. Wygląda na takiego który potrafi stanąć w obronie kolegów

  2. Może mi ktoś wytłumaczyć tą sprawę z Motiejunasem. HOU go wyrównało, poczym stwierdzili, że jednak nie i zostawili gościa na lodzie, a oferta Nets została unieważniona, co więcej nie mogą jej ponowić. I z tego tytułu HOU nie spotka żadna kara jak rozumiem mimo, że wydymali gościa konkretnie. To tak można ? Nikt nie ma z tym najmniejszego problemu ? (liga, związek zawodników) Przecież to jakiś nonsens jest.

    1. houston chciało podpisać motiejunasa, on sie nie stawił na testy medyczne czy cos w tym stylu. To nie wina Houston ze litwin(bardziej jego doradcy) to debil. Teraz może podpisać ze wszystkimi oprócz HOU i Nets

Comments are closed.