Enbiej Insider: Rockets wycofali ofertę dla Motiejunasa, dwa tygodnie przerwy D’Angelo Russella

dangelo russell

D’Angelo Russell otrzymał zastrzyk PRP w lewe kolano i opuści co najmniej kolejne dwa tygodnie gry. Za tydzień rozgrywający Los Angeles Lakers zostanie ponownie przebadany i jego status zostanie zaaktualizowany. W 13 meczach tego sezonu Russell zaliczał średnio 16.1 punktu, 4.8 asysty i 3.4 zbiórki.
[źródło: oficjalna informacja drużyny]

Houston Rockets wycofali swoją ostatnią ofertę dla Donatasa Motiejunasa. Wczoraj minął kolejny termin – tym razem niezatrudnienie Motiejunasa do 23.11 oznacza, że drużyna, której teraz udałoby się dobić z nim targu nie będzie mogła wymienić go w trakcie obecnego sezonu. Rockets wciąż mogą zatrudnić Litwina, jednak coraz bardziej prawdopodobne jest jego rozpoczęcie negocjacji z inną drużyną.
[źródło: Marc Stein/ESPN]

Philadelphia 76ers preferują zatrzymanie Jahlila Okafora niż Nerlensa Noela. Obaj środkowi byli w ciągu ostatnich miesiącach tematem wielu plotek transferowych. Po powrocie Noela po kontuzji kolana Sixers będą mieli problem z rozdzieleniem minut między trzech młodych środkowych tak, aby wszyscy byli zadowoleni i najrozsądniejsze byłoby dla nich pozyskanie za jednego z nich zawodnika obwodowego.
[źródło: Steve Kyler/Basketball Insiders]

Komentarze do wpisu: “Enbiej Insider: Rockets wycofali ofertę dla Motiejunasa, dwa tygodnie przerwy D’Angelo Russella

 1. Zach chyba znowu zgarnie wygraną w Slam Dunk Contest ;-)

  1. Zacząć trza od tego że powinien przegrać z Gordonem… to nie prowokacja z mojej strony, to fakt.

  2. @pop
   Decyzja chyba była „bokserska” – w przypadku trudności z werdyktem obrońca tytułu go zachowuje. Gordon był minimalnie lepszy, ale cały finał stał na tak wysokim poziomie, że nie ma się co czepiać :) w sumie to i tak tylko zabawa.

 2. Miałbym prośbę do Woya.

  Znalazłbyś może wpis dt początków Alvina. Był tutaj taki kibic Pelicans, który pisał o zaletach Alvina (w komentarzach). Niestety nie pamiętam tytułu tego artykuły. Wydaje Mi się, że nawet kiedyś go wklejałeś.

 3. A ta obręcz to nie za blisko linii rzutów wolnych przypadkiem?

Comments are closed.