Enbiej Insider: Debiut Beverleya już dzisiaj, Spurs za miesiąc wycofają koszulkę Duncana

 

San Antonio Spurs wycofają 18. grudnia koszulkę z numerem „21” należącą przez 20 lat do Tima Duncana. Ceremonia odbędzie się po spotkaniu Ostróg z New Orleans Pelicans. Duncan stanie się ósmym zawodnikiem, którego koszulka zostanie wycofana przez zespół z Teksasu (Bruce Bowen, Sean Elliott, George Gervin, Avery Johnson, Johnny Moore, David Robinson, James Silas).
[źródło: oficjalna informacja drużyny]

Brandan Wright opuści około dwa miesiące gry po przejściu operacji na lewej kostce. Wright nie zagrał w żadnym spotkaniu w tym sezonie, a w ostatnim wystąpił po długich problemach z kolanem wystąpił w zaledwie 12 meczach. Przy jego nieobecności z ławki Memphis Grizzlies za Markiem Gasolem wchodzi drugoroczniak Jarell Martin.
[źródło: oficjalna informacja drużyny]

Patrick Beverley zadebiutuje w tym sezonie już dzisiaj w spotkaniu z Portland Trail Blazers. Według Mike’a D’Antoniego rozgrywający Houston Rockets ma wyjść w pierwszej piątce obok Jamesa Hardena (podczas jego nieobecności na to miejsce wskakiwali Eric Gordon oraz Corey Brewer). Beverley opuścił pierwsze 10 meczów sezonu z powodu operacji lewego kolana.
[źródło: Calvin Watkins/ESPN]

Komentarze do wpisu: “Enbiej Insider: Debiut Beverleya już dzisiaj, Spurs za miesiąc wycofają koszulkę Duncana

  1. Beverley wraca do gry, bo kończył nagrywanie 2 sezonu Narcos (Blackie)

  2. Płacz tego dziecka dobrym podsumowaniem tego co dzieje sie w wizards
    Trener Brooks reczej nie dotrwa do konca sezonu.

Comments are closed.