Rozkład jazdy – 13/11/2016

Po wczorajszym 11-sto meczowym maratonie, liga daje nam dziś lekkie wytchnienie w postaci tylko 5 pojedynków, w tym jednego o „przyzwoitej” porze:

1) Charlotte Hornets (6:2) @ Cleveland Cavaliers (7:1) – godz. 21:30

To powinien być hit dzisiejszej nocy. Mistrzowie z Ohio, legitymujący się najlepszym bilansem w lidze podejmują rewelację z Północnej Karoliny. „Szerszenie” jeszcze na wyjeździe nie poniosły porażki, natomiast jedyna wpadka „Cavs” miała właśnie miejsce u siebie. Gracze drużyny M.Jordana są po kapitalnym spotkaniu z Toronto, jednak musieli w nim uznać wyższość przyjezdnych. LbJ i spółka ostatnie spotkanie zakończyli zwycięsko, pokonując na wyjeździe Wizards. Niestety nie jest pewny występ w drużynie z Charlotte MKG i J.Lamba. Po drugiej stronie parkietu brak informacji o kontuzjach (stan na godzinę pisania zapowiedzi). Nie zmienia to jednak faktu, że powinniśmy być świadkami dobrego spotkania. Jeśli ktoś posiada to transmisja na Canal+Sport.

2) Orlando Magic (3:6) @ Oklahoma City Thunder (6:3) – 01:00

„Magicy” notują już 3 porażki z rzędu i dziś zawitają do jednej z najgłośniejszych hal w całej NBA. Czy możemy być świadkami niespodzianki, czy może nawet sensacji? OKC ostatnie 2 mecze też przegrało, ale to chyba nie jest kwestia jakiegoś kryzysu, tylko dużo trudniejszych rywali. Brak informacji o kontuzjach w obydwu zespołach.

3) Los Angeles Lakers (6:4) @ Minnesota Timberwolves (2:6) – 01:00

Chyba nawet najwięksi fani nie mogli zakładać tak dobrego startu LAL w tych rozgrywkach. Natomiast nawet przeciwnicy „Minny” chyba nie sądzili że będę mieli tylko dwa zwycięstwa w 8 dotychczas rozegranych spotkaniach. W wielkich bólach rodzi się nowy zespół trenera TT. Obie ekipy grały wczorajszej nocy, tyle że z odmiennym skutkiem. Lakersi wygrali w Nowym Orleanie, a Wolves przegrali u siebie z Clippers. Zubac i Ingram na liście kontuzjowanych (LAL).

4) Phoenix Suns (3:7) @ Golden State Warriors (7:2) – 02:00

W tym pojedynku faworyt jest jeden – oczywiście gospodarze, zwłaszcza że goście muszą sobie radzić bez wpisanego na listę kontuzjowanych T.Chandlera. Poprzedniej nocy „Słońca” przegrały u siebie z Nets, natomiast gracze z Kalifornii mieli wolne.

5) Denver Nuggets (3:6) @ Portland Trail Blazers (6:4) – 03:00

Gracze z Denver są po wczorajszej domowej porażce z Detroit, natomiast zawodnicy ze stanu Oregon nie grali. Ponadto Nuggets notują już 3 porażki z rzędu. Dodatkowo W.Barton, J.Stokes i W.Chandler są na liście kontuzjowanych. Po stronie Portland zabraknie A.Aminu i F.Ezeliego.

Komentarze do wpisu: “Rozkład jazdy – 13/11/2016

 1. Mam prośbę – przerzućcie mój wpis do Typera, bo cuś się zapisać nie chce. Z góry dzięki.
  1-2
  2-2
  3-1
  4-2
  5-2

 2. NaJlepszy bilans w lidze maja LAC. Cavs jedynie w konferencji.

Comments are closed.