Enbiej Insider: Holiday bliski powrotu, sprzeczne doniesienia w sprawie Cauley-Steina

willie cauley stein

Dochodzą do nas sprzeczne doniesienia w sprawie dostępności na rynku Williego Cauleya-Steina. ESPN podało, że młody środkowy Sacramento Kings nie jest zadowolony ze swojej roli w drużynie i zespół jest otwarty na jego transfer. Kilka godzin pojawił się jednak raport lokalnego CSN Bay Area, według którego Vlade Divac chciałby zostawić WCS w składzie jako wsparcie defensywy z ławki rezerwowych. Cauley-Stein stracił w tym sezonie miejsce w pierwszej piątce na rzecz Kosty Koufosa i grając 13.8 minuty na mecz zalicza średnio 4.7 punktu i 1.8 zbiórki.
[źródła: Marc Stein/ESPN i James Ham/CSN Bay Area]

Jrue Holiday planuje powrócić na boisko już w przyszłym tygodniu. Pierwszą część sezonu rozgrywający New Orleans Pelicans spędził wspierając swoją żonę, która zaraz po urodzeniu ich pierwszego dziecka przeszła także operację usunięcia nowotworu mózgu. Holiday może zadebiutować już w środę w spotkaniu z Orlando Magic, a na pewno znajdzie się w składzie na piątkowy mecz z Philadelphią 76ers.
[źródło: Adrian Wojnarwoski/The Vertical]

Al-Farouq Aminu opuści co najmniej dwa tygodnie gry z powodu kontuzji łydki. Podstawowy silny skrzydłowy Portland Trail Blazers nie zagrał już w dwóch ostatnich meczach zespołu – z Clippers oraz ostatniej nocy z Sacramento Kings. Na jego miejsce w pierwszej piątce wskoczył Noah Vonleh, natomiast Terry Stotts nie jest pewny, czy nie zastosuje jeszcze innego wariantu gry.
[źródło: Mike Richman/The Oregonian]

Komentarze do wpisu: “Enbiej Insider: Holiday bliski powrotu, sprzeczne doniesienia w sprawie Cauley-Steina

  1. Panowie! Był w końcu ten wywiad z Woyem, czy nie? Gdzie to mozna obejrzeć, jezeli byl? Pozdro.

Comments are closed.