Enbiej Insider: Kings zwolnili Farmara, Pelicans pomogą Stephensonowi

lance stephenson

New Orleans Pelicans zobowiązali się pomóc Lance’owi Stephensonowi w trakcie jego rehabilitacji oraz będą otwarci na podpisanie z nim nowego kontraktu. Pelikany zdecydowały się zwolnić Stephensona, bowiem mają ogromne problemy z kontuzjami i nie chcieli tracić kolejnego miejsca w składzie. Ze względu na to, że absencja Jrue Holidaya nie jest spowodowana kontuzją, Pelicans nie przysługuje tzw. „Harship exception” i by zatrudnić Archiego Goodwina musieli kogoś zwolnić.
[źródło: Marc Stein/ESPN]

Sacramento Kings zwolnili Jordana Farmara po zaledwie dwóch meczach. Doświadczony rozgrywający dołączył do zespołu po wpisaniu Darrena Collisona na listę zawieszonych graczy (można to było zrobić dopiero po 5 pierwszych meczach jego kary) i raczej spodziewano się, że potem rozstanie się z drużyną.
[źródło: oficjalna informacja drużyny]

George Hill (20.8 punktu, 5.8 asysty i 3.3 zbiórki) oraz LeBron James (24.7 punktu, 11.3 asysty i 9.3 zbiórki) zostali wybrani zawodnikami tygodnia.

Komentarze do wpisu: “Enbiej Insider: Kings zwolnili Farmara, Pelicans pomogą Stephensonowi

  1. Mam nadzieję, że Lancelot zgodzi się podpisać kontrakt. Podejrzewam, że dostanie oferty od lepszych zespołów (swoją drogą poza Nets i Sixers nie widzę słabszego zespołu) jak i korzystniejsze finansowo.

  2. Raczej na gleboka ławkę w zespole o cos walczącym. Nets szukają zawodników grajacych zespołowa koszykowke a Philadelphia ma sporo talentu i Stephenson zajmowalby tylko miejsce

  3. George Hill oraz LeBron James zostali wybrani zawodnikami tygodnia.
    To jest jakiś prima-aprillis? Ktoś sobie tam w NBA jaja robi?

Comments are closed.