Enbiej Insider: Raptors zainteresowani pozyskaniem Noela

Nerlens Noel

Toronto Raptors wyrazili zainteresowanie Nerlensem Noelem. Philadelphia 76ers wciąż chce pozbyć się jednego ze swoich środkowych, by pozbyć się log-jamu na tej pozycji. Raptors za to szukają następcy Bismacka Biyombo i zawodnik w typie Noela mógłby zdecydowanie pomóc im załatać tę lukę. Toronto chcieliby także poprawić swoją rotację podkoszową z powodu kontuzji Jareda Sullingera.
[źródło: Marc Stein/ESPN]

Brook Lopez może zostać wytransferowany do czasu trade deadline. Środkowy Brooklyn Nets jest najbardziej wartościową częścią drużyny i ma ważny kontrakt jeszcze na kolejny sezon, co przy jego problemach z kontuzjami stopy może zachęcać zespoły do jego pozyskania. Jak na razie Nets nie umieścili Lopeza na liście transferowej, lecz na pewno będą wysłuchiwać za niego ofert.
[źródło: Marc Stein/ESPN]

Dirk Nowitzki nie zagra co najmniej przez kolejny tydzień z powodu urazu ścięgna Achillesa. Z powodu kontuzji Niemiec nie zagrał w drugiej połowie wczorajszego spotkania Dallas Mavericks z Portland Trail Blazers. Wcześniej Nowitzki opuścił także dwa mecze z powodu choroby. Mavericks wciąż poszukują swojego pierwszego zwycięstwa w tym sezonie.
[źródło: Tim MacMahon/ESPN]

Tony Parker opuści około tydzień z powodu kontuzji kolana. Według Gregga Popovicha rozgrywający San Antonio Spurs doznał drobnego urazu już w pierwszym meczu sezonu (z Warriors), a potem nadwyrężył kolano, które teraz lekarze Ostróg chcą do końca wyleczyć.
[źródło: Tom Orsborn/San Antonio Express-News]

Houston Rockets przedstawili nową ofertę wieloletniego kontraktu dla Donatasa Motiejunasa. W pierwszym roku umowy Litwin zarabiałby 7 milionów dolarów. Motiejunas wciąż jest zastrzeżonym wolnym agentem, lecz wygasła już jego oferta kwalifikacyjna warta 4.4 miliona dolarów. Jeśli nie uda mu się podpisać kontraktu z Rakietami, Motiejunas zastanowi się nad graniem w Europie.
[źródło: Marc Stein/ESPN]

Washington Wizards planują podpisać przyszłego lata nową umowę z Otto Porterem. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie przedłużenia jego obecnego kontraktu do deadline’u, który minął 31. października, jednak traktują Portera jako ważną część zespołu i chcą zostawić go w składzie.
[źródło: J. Michael/CSN Mid-Atlantic]

Komentarze do wpisu: “Enbiej Insider: Raptors zainteresowani pozyskaniem Noela

  1. O ile w ofensywie Lopez prezentuje się przyzwoicie, dołożył nawet rzut zza łuku do swojego arsenału, o tyle na desce jego gra jest tragiczna.
    3 zbiórki z Charlotte, 2 z Bulls, po 5 z Pacers i Celtics i jeden strzał, gdzie miał 11 „desek” z Pistons. 7-footer zbierający średnio 5,2 piłki co mecz.

    Noel jest więźniem swoich ograniczeń, w odpowiedniej ekipie może być starterem dającym 10-10-2-2 co mecz. Z drugiej strony wydaje się, że nigdy pewnej granicy nie przekroczy, choć kto wie?

    1. Zgadzam się Lopez coś słabo broni jak na razie ale inni trochę nadrabiają np całkiem dobrze radzi sobie Booker

    2. Wydaje mi się, że jakby tak połączył ofensywnego Brooka i defensywnego Robina to mógłby powstać niezły gracz ;-).

  2. Marks robi genialną robotę w Netsach. Po przybyciu zastał stajnię Augiasza, którą całkiem niezłe sprząta, bo to dopiero początek. Zaraz okaże się, że dadzą radę wypchnąć pick Bostonu poza top5.

Comments are closed.