Enbiej Insider: 4-6 tygodni przerwy Michaela Cartera-Williamsa, kolejny zabieg Burksa

michael carter williams

Michael Carter-Williams opuści 4-6 tygodni gry z powodu kontuzji kolana oraz zwichnięcia nadgarstka. Badanie MRI nie wykazało żadnego uszkodzenia więzadeł w kolanie 25-latka. Carter-Williams doznał kontuzji w drugiej kwarcie poniedziałkowego spotkania z Brooklyn Nets. W trzech meczach sezonu regularnego pozyskany z Milwaukee Bucks rozgrywający zaliczał średnio 4 punkty, 3 zbiórki i 2.7 asysty w 15 minut gry.
[źródło: oficjalna informacja drużyny]

Alec Burks przeszedł wczoraj zabieg na kontuzjowanej lewej kostce i przez pewien czas będzie wyłączony z gry. Nie wiadomo kiedy zawodnik Utah Jazz będzie mógł wrócić na parkiet. To kolejny sezon, w którym Burks ma poważne problemy ze zdrowiem. Rok temu po świetnym początku sezonu doznał złamania nogi, co wykluczyło go z gry praktycznie do końca rozgrywek.
[źródło: oficjalna informacja drużyny]

Rodney Stuckey opuści najbliższe 2 tygodnie gry z powodu urazu ścięgna udowego. Według trenera Nate’a McMillana badanie rezonansem magnetycznym nie wykazało naderwania ścięgna, a zawodnik zostanie ponownie przebadany właśnie za 14 dni. Z powodu kontuzji Stuckey nie zdołał zagrać w ostatnim meczu Pacers, a jego minuty przejął Glenn Robinson.
[źródło: Nate Taylor/Indianapolis Star]

NBA po raz pierwszy w historii zorganizuje show, w trakcie którego zostaną przyznane wszystkie nagrody za sezon regularny. NBA Awards Show odbędzie się 26. czerwca (po zakończeniu Finałów) i będzie transmitowany przez stację TNT. Dotychczas poszczególne nagrody – Most Valuable Player, Defensive Player of the Year, Rookie of the Year, Sixth Man of the Year, Most Improved Player oraz Coach of the Year – były prezentowane osobno, w różnych dniach fazy posezonowej.
[źródło: oficjalna informacja ligi]

Komentarze do wpisu: “Enbiej Insider: 4-6 tygodni przerwy Michaela Cartera-Williamsa, kolejny zabieg Burksa

  1. No i dobrze z tymi nagrodami! Ciekawe czy wcześniej będą nominacje. Inaczej wszyscy gracze będą msieli pojawić się na gali, gdyż w teorii każdy może coś zgarnąć

  2. Szkoda MCW. Liczyłem że sie ładnie rozpędzi. Ale widać że ławę mają w formie więc nie ma co się martwić na zapas.

  3. Mam prośbę do moderatorów. Możecie wypisywać punkty każdego gracza od 1, a nie tylko od 10 pkt ?

Comments are closed.