Enbiej Insider: Collison zawieszony, Hornets i Bucks rozmawiali o wymianie Monroe’a

collison

Darren Collison został zawieszony przez NBA na 8 pierwszych spotkań sezonu. Ma to związek z niedawno podpisaną ugodą w sprawie podejrzenia rozgrywającego Sacramento Kings o użycie przemocy w stosunku do swojej żony. Collison będzie mógł uczestniczyć w meczach przedsezonowych, lecz zabraknie go na początku sezonu regularnego Kings. Przez zawieszenie straci także 380 tysięcy dolarów ze swojego wynagrodzenia.
[źródło: Marc Stein/ESPN]

Charlotte Hornets i Milwaukee Bucks prowadzili rozmowy w sprawie wymiany Jeremy’ego Lamba i Spencera Hawesa za Grega Monroe’a. Nie wiadomo jednak, czy negocjacje nadal trwają, czy po prostu się nie udały. Bucks przez całe offseason szukają chętnego na Monroe’a, natomiast nikt nie przedstawił im jeszcze satysfakcjonującej ich oferty.
[źródło: Gary Woelfel]

Warta ponad 4 miliony dolarów oferta kwalifikacyjna Donatasa Motiejunasa, którą zaproponowali mu przed rozpoczęciem offseason Houston Rockets wygasła wczoraj. Litwin wciąż jest zastrzeżonym wolnym agentem i może podpisać umowę z Rakietami. Motiejunas i jego agent spotkali się w sobotę z przedstawicielami drużyny, ale obie strony nie doszły do porozumienia.
[źródło: Calvin Watkins/ESPN]

Podpisana przez LeBrona Jamesa karta Upper Deck z jego debiutanckiego sezonu została sprzedana na licytacji za 318 tysięcy dolarów. Jeden z ekspertów nazywał tę kartę „Świętym Graalem nowoczesnego kolekcjonerstwa” i była to trzecia najdrożej sprzedana karta w historii po Lew Alcindorze (1969) oraz George’u Mikanie (1948).
[źródło: Joe Noga/Cleveland Plain Dealer]

Zwolnieni:

  • Richard Solomon – Atlanta Hawks

And it’s live!

Warriors toying with the competition already 😂

Film zamieszczony przez użytkownika Bleacher Report (@bleacherreport)

Komentarze do wpisu: “Enbiej Insider: Collison zawieszony, Hornets i Bucks rozmawiali o wymianie Monroe’a

  1. Mam pytanie, czy czasem Cavs nie zatrudnili Toneya Douglasa?

  2. No w mordę…. czemu tego Monroe’a nikt nie chce wyrwać z Milwaukee?
    Wiem, że to nie jest typowy big man nowej ery NBA, ale potrafi być solidny, skuteczny, po obu stronach parkietu, dobry mid-range. Naprawdę już nikogo nie interesuje facet, który opiera grę na post-moves? Spodziewałem się, że łatwiej im przyjdzie go wytransferować. Chyba, że żądają niewiadomo czego.

    1. „skuteczny po obu stronach parkietu” ? To jest jego problem z jednej z najlepszych obron dwa sezony temu spadli na 20 tylko za sprawą jego większych minut. (Głównie)

    2. Skuteczny po obu stronach parkietu- serio? Przecież jest znany ze swojej słabej obrony. Dobry mid range jumper? rzutowo nie powala. Lubię tego zawodnika, ale nie dokładajmy mu więcej niż jest w rzeczywistości wart.

Comments are closed.