Trevor Booker przechodzi do Nets

Można powiedzieć, że Brooklyn Nets nareszcie – po zmianie generalnego menedżera i trenera – wykonują ruchy, które są sensowne. Wczoraj podpisali na bardzo dobrym kontrakcie Jeremy’ego Lina, a dzisiaj, również za bardzo rozsądne pieniądze – 18 milionów dolarów za 2 lata gry, pozyskują byłego skrzydłowego Utah Jazz, Trevora Bookera.

 

trevor bookerBooker nie jest rzecz jasna najgłośniejszym nazwiskiem, natomiast wypełnia lukę, jaką zrobili sobie Nets oddając do Indiany Pacers Thaddeusa Younga. Teraz, zespół z Nowego Jorku powinien zakręcić się wokół strzelców na pozycjach „2” i „3”.

Wcześniej Nets prowadzili negocjacje ze skrzydłowym Charlotte Hornets, Marvinem Williamsem, ale ten ostatecznie prawdopodobnie za rok będzie ponownie grał w zespole prowadzonym przez Steve’a Clifforda.

W ubiegłym sezonie, Booker zagrał 79 meczów dla Jazz, w których zaliczał średnio 5.9 punktu, 5.7 zbiórki i 1.1 asysty w 20.7 minuty gry, rzucając ze skutecznością 49% z gry.

Komentarze do wpisu: “Trevor Booker przechodzi do Nets

 1. Troche lipa. Booker to wulkan energii z charakterem. Walczak jakich mało. Szkoda. Mam nadzieje, że w Nets pokaże Się z jeszcze lepszej strony.

 2. Nie kumam??? Taki gracz idzie za9mln $ a beznaczejnych oplacaja po 15 mln$….
  Booker to petarda na skrzydle… swietny deal !
  Szkoda ze Miami nie pomysleli o nim z taka kase…

 3. Wytrejdować Tadeusza za paczkę gwoździ, żeby w jego miejsce podpisać Bookera?
  #dobrazmiana

  @up
  Booker fajny grajek, ale nic ponad bycie rezerwowym, podkoszowym mięsem.

  1. Dokładnie podobnie pomyślałem, zamienili siekierkę na kijek hehe.

Comments are closed.