Orlando Magic nie zwalniają tempa – Jeff Green na pokładzie

jeff green courtney leeJeff Green , ex skrzydłowy L.A. Clippers to najnowszy nabytek Roba Hennigana i Orlando Magic. Wraz z przyjściem nowego trenera – Franka Vogela – zarząd klubu z Florydy zdecydował się na ofensywę transferową – popartą dużą liczbą nazwisk już podczas pierwszego dnia, letniego okienka transferowego.

Jak pamiętacie Magicy rozpoczęli ofensywę od przejęcia kontraktu Serge’a Ibaki z OKC Thunder, następnie pozyskali Jodiego Meeksa z Detroit Pistons. Do tych roszad dołożyli dziś D.J. Augustina (ex Denver Nuggets) oraz nową umowę z Evanem Fournierem (zarobi 85 mln USD za 5 lat). Chwilę po północy polskiego czasu uzgodnili detale rocznego kontraktu z Jeffem Greenem, który zarobi za kilka miesięcy pracy na Florydzie aż 15 mln USD (1 year/15 mln USD).

Green to skrzydłowy, którego kariera zahamowana została przez problemy zdrowotne z sercem. Występował w Thunder, Celtics oraz Grizzlies, a ostatnie miesiące spędził z Clippers. 29-latek notował w ostatnich meczach kalifornijczyków przeciętne 11 pkt i 3 zb na mecz. Czy będzie ważnym ogniwem taktyki Vogela? Czas pokaże…

Komentarze do wpisu: “Orlando Magic nie zwalniają tempa – Jeff Green na pokładzie

  1. Czary mary w Orlando… to się nazywa przebudowa…I to jeszcze nie koniec Magii :)
    Zdecydowanie najwięcej zmian widzimy w Orlando i Indianie … wooow

  2. Kawał dobrej pracy? Co?!
    Przecież za te same pieniądze pół roku temu mieli lepszego Tobiasa Harrisa na dłuższym kontrakcie i oddali go za paczkę fajek. Raczej miotają się jak dzieci we mgle.

Comments are closed.