Enbiej Insider – 30/05/2016

Evan+Fournier+y2K308J7gZHmOrlando Magic będą chcieli podpisać nowy kontrakt z Evanem Fournierem. Francuz zostanie tego lata zastrzeżonym wolnym agentem, przez co Magicy będą mogli wyrównać każdą ofertę innego zespołu.

Miesiąc temu generalny menedżer Rob Hennigan powiedział w wywiadzie, że ponowne zatrudnienie Fourniera będzie priorytetem zarządu w trakcie tegorocznego offseason i że czują, że im się to uda. [źródło: Steve Kyler/Basketball Insiders]

jb bickerstaffJ.B. Bickerstaff odbył przesłuchanie z Davidem Fizdalem w sprawie objęcia pracy asystenta trenera w Memphis Grizzlies. Fizdale kompletuje swój sztab po tym jak objął w ubiegłym tygodniu posadę głównego trenera.

Bickerstaff ma wieloletnie doświadczenie w różnych sztabach szkoleniowych m.in. w Charlotte Bobcats oraz w Minnesocie Timberwolves.  Ostatnio pracował w Houston Rockets, gdzie był także przejściowym trenerem po zwolnieniu Kevina McHale’a. [źródło: John Martin/ESPN]

tyronn lueTyronn Lue był przeciwny zwolnieniu Davida Blatta. Kiedy został poinformowany o tej decyzji przez generalnego menedżera, sprzeciwiał się jej, ale nie było już wtedy odwrotu.

„Mówiłem sobie 'Ku*wa, co jest’. To była moja pierwsza myśl. Nie spodziewałem się tego. Nie mogłem w to uwierzyć.”

Zaraz po poinformowaniu Lue o zwolnieniu Blatta, Griffin zaproponował mu posadę głównego trenera. [źródło: Chris Haynes/Cleveland Plain Dealer]

gasol_1200_1407211Pau Gasol zastanawia się nad zrezygnowaniem z gry w reprezentacji Hiszpanii na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro z powodu wirusu Zika. Hiszpan powiedział, że jest zbyt dużo niewiadomych w sprawie sytuacji w Brazylii i każdy kto ma jechać do Rio powinien się nad tym zastanowić.

„Nie zdziwiłoby mnie, gdyby niektórzy zrezygnowali z wyjazdu na olimpiadę, by nie ryzykować zdrowiem swoim i swoich rodzin. Też o tym myślę.”

p.j. carlesimoP.J. Carlesimo zdecydował się na niedołączanie do sztabu trenerskiego Philadelphii 76ers. Były trener m.in. Brooklyn Nets pozostanie ekspertem telewizyjnym stacji ESPN.

Sixers zaproponowali Carlesimo pracę na stanowisku asystenta Bretta Browna, które zwolnił niedawno Mike D’Antoni, wybierając pracę w Houston Rockets. Carlesimo zdecydował się jednak na poświęcenie czasu swojej rodzinie. [źródło: Marc Stein/ESPN]

Komentarze do wpisu: “Enbiej Insider – 30/05/2016

    1. tym bardziej ze w wakacje bedzie szukal ostatniego dlugiego kontraktu

Comments are closed.