Wrzuta dnia : Lillard is on fire

39 oczek i forma Damiana Lillarda to największy pozytyw przedsezonowych meczów Portland Trailblazers. Mimo wysokiej zdobyczy punktowej (14/30 z gry) lider drużyny nie uchronił jej przed porażką z L.A. Clippers (109-115).

Kibiców Portland może nurtować pytanie, czy tak właśnie będą wyglądały mecze Blazers w nadchodzących rozgrywkach? Lillard będzie zdobywał wiele punktów, ale drużyna będzie przegrywała ?

Komentarze do wpisu: “Wrzuta dnia : Lillard is on fire

  1. Powtórki pokazują, że tam był faul ale DJ’a. Popchał gracza z Portland na Lillarda i stąd przewinienie.. Ale sam mecz.. miodzio :) W pierwszej kwarcie Clipps na deskach, początek drugiej i 35 pkt. w plecy. Lillard i spółka trafiali praktycznie z każdej pozycji.. a potem mecz się rozpoczął ;)
   Zgodzę się z komentatorami, że to zdecydowanie nie wyglądało na spotkanie przedsezonowe.. No i na marginesie mamy pierwsze spotkanie pokazujące siłę „second unit” Clippers.

 1. Dobre pytanie.. Patrząc na ilość oddanych rzutów tak może być, w meczach przedsezonowych wysocy mało punktów zdobywali, Lillard gra sam.

 2. Nigdy się nie czepiam o literówki czy błędy językowe, bo każdemu się zdarza – sam nie jestem mistrzem ortografii… ale błąd w tytule od rana moglibyście poprawić, bo chyba zamiast in powinno być is.

 3. Po pierwszym meczu powiedział do kolegi, że to będzie król strzelców i może MIP w tym sezonie

  1. Meczu Pre-season, oraz powiedziałem a nie powiedział, rzecz jasna. Sorry

 4. Lillard Time! jakie staty przewidujecie w nowym sezonie Lillardowi?
  Ja obstawiam 25 ppg, 6 apg, 4 rbg, 2 st na 41 % skutecznosci, 40 % zza łuku

Comments are closed.