Enbiej Insider – 11/08/2015

– W specjalnym oświadczeniu Flip Saunders poinformował, że choruje na ziarnicę złośliwą (choroba nowotworowa, odmiana chłoniaka) i przejdzie chemioterapię. Powiedział jednak, że choroba nie przeszkodzi mu w wykonywaniu obowiązków trenera Minnesoty Timberwolves.

Phil Jackson powiedział, że Andrea Bargnani miał zły wpływ na całą drużynę New York Knicks podczas swoich dwóch sezonów na Manhattanie. „Kiedy był kontuzjowany, odmawiał wykonywania prostych, bezkontaktowych ćwiczeń. Wyglądało na to, że jest po prostu symulantem.” Bargnani podpisał tego lata minimalny kontrakt z Brooklyn Nets.

Elton Brand prawdopodobnie odejdzie na emeryturę. „Jeśli teraz dostałbym jeszcze od kogoś ofertę, to pewnie zdążyłbym wrócić do formy, ale jak na razie wygląda na to, że to już koniec mojej przygody w NBA, czas poświęcić się rodzinie.”

– Miejsce Dante Exuma w kadrze Australii na mistrzostwa Oceanii zajmie inny zawodnik z NBA, a mianowicie Patty Mills. Bezpośrednia rywalizacja z Nową Zelandią wyłoni przyszłorocznego uczestnika IO w Rio de Janeiro.

– Około miesiąc temu pojawiła się informacja, że Joel Embiid będzie potrzebował kolejnej operacji na prawej stopie. Wtedy powiedziano, że do zabiegu dojdzie w ciągu 7-10 dni. Tymczasem mamy już sierpień, a operacja jeszcze się nie odbyła. Nie zmienia to jednak faktu, że jest ona raczej nieunikniona, a środkowy opuści kolejny sezon.

– W pierwszym dniu mini-obozu USA Basketball, Kevin Durant i Carmelo Anthony po raz pierwszy od czasu odniesienia swoich kontuzji przejdą trening na parkiecie.

– Nike pozwolą odejść Jamesowi Hardenowi. Gwiazdor Houston Rockets podpisał 200-milionowy kontrakt z Adidasem.

Kevin Love powiedział, że w ciągu 10 dni powinien powrócić na boisko. Nie wiadomo kiedy będzie mógł wykonywać ćwiczenia z pełnym obciążeniem, jednak będzie gotowy na start obozu przygotowawczego.

– MVP Finałów 2015, Andre Iguodala i Christina Gutierrez stanęli w sobotę na ślubnym kobiercu. Wśród ich gości nie zabrakło Stephena Curry’ego, Klaya Thompsona, Shauna Livingstona, Festusa Ezeliego, Draymonda Greena i Evana Turnera.

Komentarze do wpisu: “Enbiej Insider – 11/08/2015

  1. hehe Elton Brand mowi ,ze czas poswięcic sie rodzinie ciekawie brzmi to „poświęcić” :)

Comments are closed.