Enbiej Insider – 10/08/2015

– Agent Tristana Thompsona, Rich Paul powiedział, że jeżeli jego klient podpisze tylko roczną ofertę kwalifikacyjną z Cleveland Cavaliers, to będzie to jego ostatni sezon w Ohio. Wtedy w lecie 2016 roku stałby się niezastrzeżonym wolnym agentem.

George Karl jest spokojny jeśli chodzi o dojście do porozumienia z DeMarcusem Cousinsem. „Mamy na to naprawdę wiele czasu. Wiele z doniesień na temat naszych relacji było przesadzonych i nieprawdziwych.

Brooklyn Nets podpisali minimalny, częściowo gwarantowany kontrakt z Donaldem Sloanem. Rozgrywający zagrał w NBA już 157 spotkań w barwach Atlanty Hawks, New Orleans Pelicans (wtedy Hornets), Cleveland Cavaliers, Indiany Pacers.

– W pierwszym meczu swojego sezonu 2015-16 Oklahoma City Thunder spotkają się z San Antonio Spurs. Te dwie drużyny spotkały się także na początku sezonu 2012-13. Wtedy lepsze były Ostrogi.

– Tak jak się spodziewano, Zoran Dragić został zwolniony z Boston Celtics. Słoweniec był wcześniej tam wymieniony z Miami Heat.

– Kilka drużyn jest zainteresowanych pozyskaniem Javale’a McGee, jednak ten skupia się na razie na dojściu do pełnej sprawności. Ostatni sezon zakończył on w Philadelphii 76ers, skąd został zwolniony.

– NBA podpisało z Under Armour umowę sponsorską, w ramach której będą oni partnerem ligi podczas Draft Combine.

Ed Davis podpisał tego lata trzyletnią umowę z Portland Trail Blazers, jednak jak sam mówi, chciałby w Oregonie pozostać do zakończenia swojej kariery. „To mój cel. To organizacja, w której mogę się rozwijać i pozostać do samego końca.”

– Obrońca Memphis Grizzlies, Jordan Adams przeszedł drobną operację na prawym kolanie i będzie odpoczywał przez 4-6 tygodni. Powinien być więc gotowy na początek obozu przygotowawczego.

Jason Maxiell (wolny agent Charlotte Hornets) podpisze kontrakt z chińskim Tianjin Steel. W jego umowie nie ma klauzuli, w ramach której mógłby powrócić do NBA.

Bobby Brown i Toure Murry odbyli work-outy z Los Angeles Lakers. Jeziorowcy ciągle poszukują kolejnych zawodników do swojego backcourtu. Oprócz nich, chcą oni także przetestować zwolnionego z Sacramento Kings Erika Morelanda oraz D.J’a Kennedy’ego.

Komentarze do wpisu: “Enbiej Insider – 10/08/2015

  1. Rich Paul to się będzie tak rzucać jak wesz na pościeli dopóki mu Lebron nogą nie tupnie.

    1. Sprawdziłem, że oferta kwalifikacyjna dla Thopmsona to około 7,1 miliona i imho tyle maksymalnie powinien zarabiać specjalista od zbiórek z ławki.

  2. Ta ksiezniczka Tristana to sie ma chyba za samego Jordana.Gosc szantazuje i bardzo dobrze,ze kawalerzysci nie daja sie.Smieszne byloby by rezerwowy dostawal ponad 15 baniek .Wymienic go podczas sezonu i niech sie kisi w jakiejks filadelfi zamiast grac o miska.

    1. Jeśli podpisze ofertę kwalifikacyjną, to nie będą mogli nim handlować bez jego zgody.

  3. Widze,ze nikt nie komentuje a mialem taka nadzieje.Na ile wyceniacie umiejetnosci ksiezniczki tristany?Oczywiscie biorac pod uwage wzrost salary cap.Ja dalbym mu 12mln

  4. A ja dałbym Thompsonowi tak ze 150tys rocznie. Jak każdemu innemu zawodnikowi NBA. Milionowe kwoty za uganianie się za napompowanym pomarańczowym pęcherzem to (nie)ekonomiczny, niesmaczny żart.

Comments are closed.