Enbiej Insider – 15/07/2015

San Antonio Spurs dogadali się z Mattem Bonnerem w sprawie nowej umowy. Zostanie on w Teksasie na co najmniej jeszcze jeden sezon, w ciągu którego zarobi 1,5 miliona dolarów. Bonner spędził w San Antonio ostatnie 9 sezonów, co oznacza, że oprócz „Wielkiej Trójki” jest w drużynie Gregga Popovicha najdłużej ze wszystkich zawodników.

Adam Silver poinformował, że w najbliższej przyszłości może zostać przegłosowany projekt, w ramach którego zwycięzcy dywizji nie byliby już w uprzywilejowanej pozycji przed playoffami. Obecnie, mają oni zagwarantowane miejsce w pierwszej czwórce bez względu na bilans.

Pozostała część kontraktu Derona Williamsa w Brooklyn Nets zostanie rozłożona na pięć lat. W każdym z nich Nets będą mu płacić prawie 5,5 miliona dolarów.

George Karl chciał zatrudnić swojego syna Coby’ego jako swojego asystenta, jednak organizacja Kings ma mu na to nie pozwolić.

USA Basketball zaprosiła Jimmy’ego Butlera, Mike’a Conleya, Draymonda Greena, Harrisona Barnesa, Tobiasa Harrisa, Victora Oladipo i Treya Burke’a na swój mini-obóz w Las Vegas w sierpniu.

Alexey Shved wraca do Europy. Podpisze trzyletni kontrakt z Chimkami Moskwa.

Houston Rockets starają się o podpisanie nowej umowy z Chuckiem Hayesem. Środkowy również chciałby pozostać w Teksasie.

Projekt sfinansowania nowej hali w Milwaukee został zatwierdzony przez stanowy senat. Stan Wisconsin przeznaczy na budowę nowej areny co najmniej 250 milionów dolarów.

Komentarze do wpisu: “Enbiej Insider – 15/07/2015

  1. Za 1,5 mln też mógłbym u nich na ławce posiedzieć :)

  2. I to jest news!!! A nie jakieś tam przyjście przeciętnego grajka z wiecznie przegranych PTB.
    Brawo Matt!!!!

  3. Smith do LAC a West do SA. Myślałem że Smith z Houston się nigdzie nie wybiera, w końcu grał z kumplem ;-)

Comments are closed.