Enbiej Insider – 12/07/2015

Kolejne potwierdzone kontrakty:

Luis Montero (Trail Blazers) – kwota nieznana/3 lata
Tibor Pleiss (Jazz) – $10mln/3 lata
Aaron Harisson (Hornets) – kwota nieznana/2 lata (niegwarantowany)
Austin Rivers (Clippers) – $6,4mln/2 lata
Marcus Thornton (Rockets) – $1,2mln/1 rok

Przedłużenie kontraktu:

Wilson Chandler (Nuggets) – $46mln/4 lata

Pozostałe informacje:

Oklahoma City Thunder cały czas nie poinformowali Portland Trail Blazers o swojej decyzji w sprawie wyrównania oferty umowy Enesa Kantera, jednak wszystko wskazuje na to, że Sam Priesti będzie chciał zatrzymać tureckiego środkowego w zespole.

Tak jak podawano wczoraj, Sacramento Kings są już bardzo blisko podpisania kontraktu z Andreą Bargnanim. Umowa ma zostać sfinalizowana dzisiejszej nocy.

Kevin Seraphin wzbudza zainteresowanie Washington Wizards, Los Angeles Lakers i Dallas Mavericks.

David Griffin nie zdradził w jak zaawansowanych rozmowach są Cleveland Cavaliers z Tristanem Thompsonem, ale jest przekonany, że dojdą do porozumienia.

Amir Johnson powiedział, że podjęcie decyzji o dołączeniu do Boston Celtics zajęło mu zaledwie 14 godzin. „To był no-brainer. Naprawdę mnie chcieli.”

LaMarcus Aldridge poinformował Damiana Lillarda o swojej decyzji dołączenia do San Antonio Spurs przed podaniem tej informacji do wiadomości publicznej.

Stan Van Gundy przyznał, że danie Reggiemu Jacksonowi pięcioletniego kontraktu na 80 milionów dolarów niesie za sobą pewne ryzyko.

Niezastrzeżony wolny agent Minnesoty Timberwolves, Robbie Hummel jest na celowniku Portland, Denver, Sacramento i Cleveland.

Komentarze do wpisu: “Enbiej Insider – 12/07/2015

  1. Amir długo się nie zastanawiał, bo nikt inny nie położyłby mu 24 milionów za 2 lata. Wziął zanim frajer się rozmyślił ;-) Swoją drogą wooolnooo chłopak myśli skoro no-brainer zajął mu 14h :P

    1. Ty o zmianie miejsca zamieszkania, pracodawcy itp myślałbyś krócej jakby Ci zaproponowali podwyżkę?

    2. Pamiętaj, że mówimy o lidze, w której w każdej chwili możesz dostać telefon od GMa z informacją żebyś się pakował, bo właśnie Cię wytansferował na drugie wybrzeże.

Comments are closed.