Enbiej Insider – 10/07/2015

enbiejIkonaKolejne potwierdzone przez różnorakie źródła kontrakty:

Drew Gooden (Wizards) – $3,3mln/1 rok
Jordan Hill (Pacers) – kwota nieznana
Lance Thomas (Knicks) – $1,6mln/1 rok
Raul Neto (Jazz) – $2,8mln/3 lata
Luke Babbitt (Pelicans) – $2,5mln/2 lata
Alonzo Gee (Pelicans) – $2,8mln/2 lata
Cole Aldrich (Clippers) – kwota nieznana/2 lata
Boban Marjanovic (Spurs) – kwota nieznana/1 rok
Caron Butler (Kings) – $3mln/2 lata
Deron Williams (Mavericks) – $10mln/2 lata
Jonathon Simmons (Spurs) – $1,1mln/2 lata
Wymiana:

Zaza Pachulia do Dallas Mavericks z Milwaukee Bucks

Pozostałe informacje:

Vlade Divac powiedział, że relacja George’a Karla z DeMarcusem Cousinsem wciąż nie jest dobra. Spodziewa się on jednak, że obaj panowie będą w Sacramento w październiku, kiedy to rozpocznie się sezon NBA.

Wesley Matthews skorzystał finansowo na niezdecydowaniu DeAndre Jordana. Przez to, że Dallas Mavericks nie będą mieli w payrollu maksymalnego kontraktu DJ’a, Matthews zarobi w ciągu czterech lat 70 milionów dolarów, a nie 57 jak podawano wcześniej.

Los Angeles Clippers patrzą w stronę Darrella Arthura, ale nie przedstawili jeszcze konkretnej oferty. Skrzydłowy byłby zainteresowany dołączeniem do zespołu Doca Riversa.

Philadelphia 76ers wciąż nie zdecydowali, jakie kroki podejmą jeśli chodzi o kontuzję Joela Embiida. Środkowy nie zagra w trakcie tegorocznej ligi letniej, a możliwa jest nawet kolejna operacja.

Larry Bird potwierdził wcześniejsze doniesienia na temat gry Paula George’a w tym sezonie. Ma on grać nie tylko na „dwójce”, ale także na „trójce” i „czwórce”.

Austin Rivers i Los Angeles Clippers prowadzą negocjacje w sprawie nowej umowy. Po dołączeniu do drużyny prowadzonej przez swojego tatę, Rivers zaliczał 7 punktów i 2 asysty na mecz.

Według niektórych źródeł Trey Burke może znaleźć się niedługo na liście transferowej Utah Jazz. Organizacja z Salt Lake City jest podobno bardziej przekonana do nowego nabytku, Raula Neto.

37. wybór draftu Philadelphii 76ers Richaun Holmes złamał rękę w łokciu w trakcie meczu ligi letniej w Utah. Opuści on kolejne 6-8 tygodni treningów.

Komentarze do wpisu: “Enbiej Insider – 10/07/2015

  1. W Philadelphiii powinni wyłożyć najwięcej kasy nie na zawodników czy trenerów, a na najlepszych w lidze lekarzy.

Comments are closed.