DeMarre Carroll w Raptors!

Jak podał sam zainteresowany w przyszłym sezonie DeMarre Carroll będzie bronił barw Toronto Raptors. 

Ex skrzydłowy Hawks podpisał 4-letni kontrakt opiewający na sumę 60 mln USD.

Prawie 29-letni skrzydłowy zaliczył świetne play offy notując średnio 14.6 pkt przy 48% skuteczności z gry i 40% zza łuku. Czy podpisanie Carrolla to początek większych zmian w wykonaniu Dwayne’a Casey’a?

 

 

Komentarze do wpisu: “DeMarre Carroll w Raptors!

  1. Bank rozbity :-) Mimo wszystko nie sadzilem, ze dostanie wiecej niz 12-13/sezon

  2. Ciekawe rzeczy się dzieją w Toronto (szczególnie patrząc na plotki o rozmowach z LMA), wątpię w sukces, ale czort wie i w Atlancie (+Splitter, -Carroll i chyba Sap?). Czyżby gigantyczne trzęsienie ziemi na Wschodzie z ciągle mocnymi Kawalerzystami i Bykami oraz Czarodziejami + Kozłami z drugiego szeregu i dużymi przetasowaniami u pozostałych konkretnych drużyn?

  3. CHyba wygrał konkurs na przepłacenie lata.
    Grał dobrze w systemie ATL ale ma 29 lat czyli w ostatnim roku 33 lata, on jest niezły we wszystkim ale w sumie nie jest świetny w niczym i potrzebuje odpowiedniego systemu (w Utah go nie było i jego w sumie też nie było w grze w ogóle…)
    Ni to pierwsza opcja ni druga może trzecia.
    ogólnie jeśli ma być Lowry, Derozan to jak dla mnie Carrol jest za drogim zawodnikiem do nich i pewnie nie utrzyma swoich statystyk z tego roku, chyba lepiej by było kogoś pod kosz szukać no chyba ze się z LMA uda to wtedy Raptors mogą narobić strachu nawet Cle :)

Comments are closed.