Nike LeBron 12 „Cleveland”

Fani Cavaliers, LeBron’a i butów sygnowanych jego nazwiskiem musieli bardzo długo czekać na kolorystykę pasującą kolorystycznie do strojów Cavaliers. Jednak wreszcie się doczekali – w przyszłą sobotę na półkach sklepowych pojawi się kolorystyka „Cleveland”.

Kolorystyka, jak nazwa wskazuje, bazuje na barwach klubowych Cleveland Cavaliers – żółty i czerwony zaakcentowany czarnymi panelami. Ciekawym detalem jest materiałowe oczko z tyłu buta – zostało ono pokolorowane na czerwono-żółte pasy podobne do tych z retro strojów Cleveland Cavaliers.

Ta kolorystyka na pewno wyprzeda się w Cleveland, a może nawet w całym stanie Ohio, jednak wątpię żeby cieszyły się dużą popularnością poza tymi dwoma miejscami. Uważam, że ta kolorystyka będzie długo się kurzyła na półce, co jest dobrą informacją dla osób nie mogących sobie pozwolić na buty za ponad 600 złotych, ponieważ na pewno LeBron 12 „Cleveland” znajdą się na mocnej przecenie.

Jednak jeśli ktoś nie chce czekać, to buty Nike LeBron 12 „Cleveland” będą dostępne 13 czerwca za 200 dolarów.

cleveland-lebrons cleveland-nike-lebrons-01 cleveland-nike-lebrons-03 cleveland-nike-lebrons-04 cleveland-nike-lebrons-05 cleveland-nike-lebrons-06

Komentarze do wpisu: “Nike LeBron 12 „Cleveland”

Comments are closed.