Shaw zwolniony z posady trenera Nuggets

BSCoraz słabsze wyniki drużyny, najgorszy od lat bilans w trakcie sezonu 20-39 oraz brak kontroli nad szatnią Nuggets i pogarszające się relacje z Ty’em Lawsonem doprowadziły do zwolnienia Briana Shawa. Tymczasowym trenerem, sprawującym funkcję do końca rozgrywek, został niedawny asystent Melvin Hunt. Co ciekawe, Hunt był przymierzany do roli pierwszego, kiedy na stanowisko po George’u Karlu aplikował odchodzący Shaw.

To, co zapowiadaliśmy i na co zanosiło się od tygodni stało się faktem a potencjał Samorodków nie został należycie wykorzystany. Na dodatek trade deadline nie zmienił wyników drużyny, która dryfuje po dnie konferencji zachodniej.

Już dziś spekuluje się kto może zostać nowym trenerem Nuggets w off season. Doniesienia wymieniają Mike’a D’Antoniego, Avery’ego Johnsona, Marka Jacksona oraz Mike’a Malone’a. Jaka przyszłość czeka Shawa? Być może wróci do roli asystenta np. w N.Y.Knicks, którzy byli nim zainteresowani przed podpisaniem Dereka Fishera.

Komentarze do wpisu: “Shaw zwolniony z posady trenera Nuggets

 1. „Doniesienia wymieniają Mike’a D’Antoniego” czy można to jakoś logicznie wyjasnić. to nie jest nawet zamiana sierki na kijek, bo tam masz kijek a tu masz Mike’a D….

  1. Mike D’Antoni nie jest złym trenerem. Opinie mu trochę popsuła ostatnia praca w LA.
   Jakby nie patrzeć, to po nim w LA jest jeszcze gorzej.

 2. Wspaniała wiadomość!
  Wreszcie!
  Dziś będzie dobry dzień, czyżby max w typerze?!

 3. Nie wierzę… Ktoś w końcu poszedł po rozum do głowy. Czekałem na ten radosny moment od roku!

 4. nie rozumiem potrzeby zwalniania trenera, kiedy managment robi wszysko zeby tankowac

  1. Bo trener od dwóch lat nie zrobił nic dobrego?
   Jackson i za rok PO- to takie proste

 5. czekam na powrót marca jacksona, denver to całkiem fajne miejsce dla niego.

 6. chcialoby sie powiedziec narescie !! . Mysle ze Mike D’Antoni to dobra opcja dla denrver. Mogliby grac podobny basket jak za czasow Georga karla

 7. Shaw z dobrym składem osiągał słabe rezultaty,dobra decyzja.

Comments are closed.