Enbiej.pl w konkursie na blog roku!

Witajcie drodzy czytelnicy Enbiej.pl, tym razem my wychodzimy do Was z prośbą. Wspólnie z kolegami bierzemy udział w plebiscycie na blog roku (http://www.blogroku.pl/) i potrzebujemy Waszej pomocy.

Aby zagłosować na blog wystarczy wysłać sms o treści H11934 pod numer 7122. Czym dla nas jest ten plebiscyt? Przede wszystkim szansą, aby więcej ludzi usłyszało o kilku gościach z całej Polski, którzy zarywają noce, aby przekazywać Wam najświeższe informacje prosto zza oceanu z najlepszej ligi świata NBA. Chcemy, aby jak największa liczba czytelników stale przeglądała enbiej.pl, abyśmy rozszerzali naszą bazę odbiorców, aby takich zakapiorów jak amon, sasoo, BigAl, Łukasz1984 i wielu, wielu innych było jak najwięcej. Wiecie, że my piszemy dla siebie, ale przede wszystkim dla Was i teraz to my potrzebujemy waszego wsparcia! Akcja głosowania na blog roku trwa do 10 lutego 2015 r. Z jednego numeru można wysłać tylko 1 smsa, więc weźcie telefony swoich znajomych, rodziny czy partnera, partnerki  i zagłosujcie proszę na Enbiej Akszyn!

Co możemy Wam zaoferować w zamian? Przede wszystkim coraz więcej merytorycznych wpisów, relacji ze spotkań, najświeższych plotek, transferów, lecz do tego wszystkie potrzebujemy jeszcze większej motywacji, którą swoimi głosami możecie nam zapewnić! Wierzę, że dacie się namówić i zagłosujecie na nas, czyli de facto na WAS, ponieważ to dla Was piszemy tego bloga.

SMS o treści H11934 pod numer 7122!

Koszt sms – 1,23zł

Jeżeli możecie udostępniajcie tę informację wśród swoich znajomych, może pozyskamy dzięki Wam kolejnego zakapiora?

Enbiej

Komentarze do wpisu: “Enbiej.pl w konkursie na blog roku!

 1. Głos oddany! Amon,Sasoo czyżby znalazła się nazwa dla wszystkich piszących tutaj?;)
  Zakapiory z Enbiej.pl,brzmi nienajgorzej,nieprawdaż?

 2. Czyli jednak bierzecie udział :-)
  Normalnie nie wysyłam takich smsów ale wy zasłużyliście.

 3. Głos oddany, postaram się oddać jak najwięcej :)

  Rzadko udzielam się w komentarzach, ale czytam codziennie z samego rana i zaraz przed snem, nie potrafię zasnąć bez Insidera Pawła :)

  Robicie świetną robotę, zasłużyliście na nasze głosy !

  Pozdrawiam,
  Nieobecny obecny Stefek Nasz

 4. Panowie jesteście świetni!
  Mamy już 3 „kropki” i zajmujemy 14 miejsce w swojej kategorii. Mówiłem już, że jesteście świetni?
  Pamiętajcie, że z jednego nr. można wysłać tylko 1 sms’a, ale jak możecie namawiajcie znajomych (ja już mam do postawienia z kratę piwa) i rodzinę, żonę, kobitkę, faceta, dzieci i rodziców;)
  Dla nas to olbrzymi zastrzyk motywacji, a pamiętajcie karma wraca i wróci z dobrymi artykułami;)

 5. Pozytywna informacja. W takim razie trzeba jeszcze cięższe działa wytoczyć, aby ta pierwsza pozycja wpadła. Telefon to już mam czerwony z rozgrzania od informowania wszystkich co by puścili głos :-) ale wierzę w Wasz sukces więc warto się postarać

  1. Hehe robimy się sławni :) Nie opatentowałem „zakapiorów” a szkoda :) Od dzisiaj obowiązkowo poranek z smsem i jedziemy w górę :)

 6. Panowie po raz kolejny przypominam.
  Z JEDNEGO NUMERU MOŻNA ODDAĆ TYLKO 1 GŁOS PODCZAS CAŁEJ ZABAWY!
  Zabieramy więc telefony znajomym i rodzinie;)

 7. Z przyjemnością oddałem na Was głos, oby tak dalej Panowie!

  1. To jeszcze od mamy, taty, kolegów, koleżanek i będzie finito:)

 8. Spadliśmy na 15 miejsce. Panowie i Panie kraść telefony i głosować:)

 9. Zagłosuję z miłą chęcią, bo pomimo że już po 30-stce jestem to dzięki Wam na nowo (po 7 latach) poczułem chęć oglądania i czytania o baskecie w najlepszym wydaniu. Brakuje mi trochę tekstów Qcina ale Wy i tak dajecie radę. Szacun !

 10. Szkoda ze nie można głosować codziennie z tego samego numeru. Ja już gdzie mogłem to dałem znać, ale większego wpływu na głosowanie już niestety nie mam :(

 11. Yhmmm… chyba nie ten tekst poszedł. Z drugiej strony, to jak nam poszło w konkursie i co to oznacza??

 12. Promujemy akcję „Zabierz babci telefon”:) Ja zabiorę dziewczynie w nagrodę za codzienne żale w stylu: „Znowu NBA…”, które słyszę przyjeżdżając do domu po pracy i odpalając stronkę enbiej.pl

 13. Ja za 1,5 godzinki wrócę z pracy, odpalę piwko, potem Enbiej.pl, potem piwko, znowu Enbiej.pl i na koniec …piwko:D

  Znajomi zawiedli, tylko 8 potwierdzeń otrzymałem o wysłaniu smsa, a te potwierdzenia były „kuponami” na piwo w lokalu wartości 5 zika:)). Tak więc 40 zł zainwestowałem w Enbiej.pl;-)

  1. Ja dawałem znajomym z siłowni porcję przedtreningówki za każdy oddany głos;D 1/3 puchy mi poszła;p
   Niestety zajęliśmy 26 miejsce w najsilniej obsadzonej kategorii. Za rok się bardziej przygotujemy na takie przedsięwzięcie. Na weekend napiszę krótką notkę podsumowującą.

  2. Na wstępie – nie łamcie się chłopaki, to pierwsze podejście, więc i tak nie ma tragedii. W kategorii, w której byliście sklasyfikowani faktycznie dużo było innych blogów (389 jak dobrze widziałem). Przynajmniej kasa za sms poszła na jakiś szczytny cel. Szkoda, że nie została przekroczona granica 350 głosów bo jak najbardziej było to w zasięgu (żałuję, że nie można było wysłać więcej jak 1 sms z danego numeru, bo setke to sam bym bardzo szybko nastukał). W przyszłym roku zrobimy totalne pospolite ruszenie i będzie sukces. Jak dla mnie i pewnie wielu komentujących, i czytających jesteście Blogiem Roku 2014 jak i lat poprzednich i przyszłych :-) nie wiem ile ode mnie finalnie poszło głosów, ale jak prosiłem to nie było żadnych sprzeciwów, ponieważ jestem zakapior, a jak powszechnie wiadomo zakapiorów się wszyscy boją, szczególnie tych z enbiej.pl :-)

 14. Za rok zrobimy pospolite ruszenie. Każdy zakapior kupi startery z biedronki i będzie naparzal ile da radę. Jak to powtarza mój ojciec za przeproszeniem ” z głodu się jeszcze nikt nie zesrał” a cel jak pisał Łukasz szczytny. Dlatego za rok rozbijamy skarbonki, kupujemy ile się da starterów i naparzamy :)) Ku chwale redakcji.

 15. Cześć Lordam. Jest jakaś szansa, że nie długo skończysz artykuł o T – mac`u? Już się nie mogę doczekać :-)

Comments are closed.