Nike Basketball „Black History Month”

Zbliża się luty – dla nas jest to kolejny miesiąc w kalendarzu, jednak dla amerykanów, a zwłaszcza afro-amerykanów jest to specjalny miesiąc. Luty to tzw. miesiąc czarnej historii. Od kilku lat, w celu uczczenia tego specjalnego miesiąca, Nike Basketball wydaje specjalny zestaw kolorystyk.

W zestawie znajdziemy Kobe 9 Elite, LeBron 12, KD VII i dopiero co wydane Kyrie 1. Kolory na butach są monochromatyczne – znajdziemy tylko biel i czerń oraz odcienie szarości. Moim zdaniem najlepiej z całego zestawu wyglądają Kobe 9 – proste kolorystyki służą temu modelowi.

Kobe i Kyrie będą dostępne 19 stycznia, a KD i LeBron 24.

nike-basketball-bhm-sneakers-2015-01 nike-basketball-bhm-sneakers-2015-02 nike-basketball-bhm-sneakers-2015-03 nike-basketball-bhm-sneakers-2015-04 nike-basketball-bhm-sneakers-2015-05 nike-basketball-bhm-sneakers-2015-06 nike-basketball-bhm-sneakers-2015-07 nike-lebron-12-black-history-month-01 nike-lebron-12-black-history-month-02

Komentarze do wpisu: “Nike Basketball „Black History Month”

 1. Kobe – NIE
  KD – NIE
  LeBron – NIE
  Kyrie – TAK
  Powiem tak: jakbym miał wybierać spośród wszystkich dostępnych Nike to z ww. czwórki nie wziąłbym żadnych. Jakbym miał wybrać z tej 4 to brałbym Kyrie.
  Podsumowując Kobe, KD, LeBron jak zawsze okropne (jakbym miał wybierć pomiędzy KD, Kobe a znanymi wszystkim halówkami za 15 zł to wolałbym halówki (Lebron rzutem na taśmę lepsze od halówek)), Kyrie małowiele wyglądają ale inne kolorystyki są lepsze.
  To tyle z mojej strony i czekam na kolejne info o nowościach w tym temacie. ;)
  P.S. Oby tylko afroamerykanie nie czepiali się że buty mają więcej białego koloru od czarnego. ;)

  1. Chyba nie wiesz co mówisz o Kobe 9 elite!! Podejrzewam że nie grałeś w nich , mówię o wersji elite low!!! Te wysokie nie podobają się w ogóle ale LOW są genialne!! Świetna wręcz doskonała trakcja, flyknit robi swoje!! Trochę cierpiałem zanim je rozbiłem ale po rozbiciu str8 beast on the court !! Wkładka od bronków 11 pasuje. Wypycha w górę stopę niestety ale da się grać!! Nie rozumiem czemu ostatnio wypuszczają tylko wersje HIGH Kobe 9 ????

  2. Wydają tylko wersję High ponieważ wersja Low jest ekskluzywna dla NikeID – niestety, jeśli chcesz Low to musisz dopłacić i poczekać dodatkowe 3 tygodnie. Ale przynajmniej masz buty w kolorystyce idealnej dla ciebie.

 2. To niestety zawsze są tylko zdjęcia. Często zastanawiam sie jak dane buciki mogą wyglądać w rzeczywistości, na nodze.

  1. Taka natura oświadczeń prasowych Nike i innych marek. Jeśli chcesz zobaczyć jak buty wyglądają na stopach to wystarczy wejść na YouTube i wyszukać nazwę modelu +on feet. Takich filmików są setki, niektóre kanały nawet specjalizują się w tego typu filmach.

 3. No i nieoczekiwanie w tym roku najładniejsze buty ma Kyrie. Wyjątkowo udany debiut. Choć na żywo nie widziałem (podobnie jak i nowych LeBronów).

 4. Jakoś nie rozumiem tych zachwytów nad Kyrie 1 – technologia buta z przed 5-6 lat, hyperfuse jedna poduszka zoom i ten obrzydliwy klips na pięcie dla stabilizacji!! Jak dla mnie mocno toporne. Trakcja pewnie daje rade ale z doświadczenia wiem że jodełka jodełką to równie ważna jest głębokość bieżnika co jego wzór. Jak dla mnie zero szału. Nic w tych butach nie ma odkrywczego!! Z resztą cena chyba o tym świadczy.

Comments are closed.