Cavs i Wolves dopinają wymianę, Love podpisze z Cavs 5-letni kontrakt

cavsMinnesota T’Wolves i Cleveland Cavaliers osiągnęli porozumienie w sprawie wymiany Kevina Love’a na Andrew Wigginsa, a w wymianę zostaną jeszcze włączeni Anthony Bennett oraz pierwszorundowy wybór w drafcie. Jak już wcześniej pisał o tym Marek sporo detali zostało do dogrania m.in. z wchodzącymi w całą wymianę Sixers, ale jak podaje Yahoo już znamy szczegóły nowego kontraktu Kevina Love’a i Szóstki nie wezmą udziału w wymianie.

Jak mówią źródła związane z Kevinem Lovem i Minnesotą T’Wolves to czołowa czwórka NBA najpierw odstąpi od kontraktu w 2015 roku a następnie złoży parafkę pod 5-letnią umową z Cavs. Wg doniesień Love za 5 lat w Ohio zarobi aż 120 mln USD (i nie przeniesie się do innego klubu, czego się poniękad obawiano).

Umowa między dwoma klubami czyli Wolves i Cavs nie może być wprowadzona w życie przed 23. sierpnia. Wtedy wówczas – po miesiącu od podpisania kontraktu z Andrew Wigginsem – Cavs będą zdolni do wymiany swoich dwóch topowych wyborów w drafcie 2013 i 2014 (głównie chodzi o tegoroczny pick).

Po tym jak Cavs dokoptują do składu Love’a na pewno ruszy kilka innych transferów , nie tylko w Cleveland.

Komentarze do wpisu: “Cavs i Wolves dopinają wymianę, Love podpisze z Cavs 5-letni kontrakt

  1. Nie uważam, by trener Cavs był ich mocną stroną. Będą się gryźć jak szturchane szczury w worku. Indywidualności trzeba umieć dobierać, by stanowiły zgrany team, a takich w Cavs nie ma.

Comments are closed.