Shawn Marion na celowniku Cavaliers

Cleveland Cavaliers są według źródeł stacji ESPN bardzo bliscy podpisania kontraktu z Shawnem Marionem. Specjalizujący się w obronie skrzydłowy miałby otrzymać w Ohio umowę w wysokości minimum weterana.

36-letni Marion ma za sobą już 15 lat w lidze w trakcie których notował średnio 15.8 ppg, 9.0 rpg i 1.9 apg. Najbardziej charakterystyczny dla niego jest nietypowy rzut, który wygląda jakby piłka uciekała mu z rąk.

Przed początkiem lata wydawało się, że Shawn pozostanie w Dallas. Wszystko zmieniło się jednak po tym jak Mavericks podpisali umowę z Chandlerem Parsonsem. Wówczas było już jasne, że Matrix raczej opuści Big D, a na liście potencjalnych zainteresowanych pojawiło się wiele drużyn o mistrzowskich aspiracjach.

Poza Cavaliers do walki w ostatnich dniach włączyli się Indiana Pacers, którzy muszą zapełnić lukę na skrzydle po kontuzji Paula George’a. Możliwość gry w drużynie z LeBronem Jamesem i (?) Kevinem Love ma jednak zadecydować.

Komentarze do wpisu: “Shawn Marion na celowniku Cavaliers

  1. To byłoby coś! Znakomite wzmocnienie składu. Marion mimo wieku jeszcze dużo może dać drużynie. Mam nadzieję, że oprócz podobno przyklepanego transferu dojdzie jeszcze on, bo wtedy Cavs będą naprawdę mocni.

  2. Marion bylby wzmocnieniem 5 lat temu. Teraz troche tloczno robi sie na tej pozycji, jeszcze Miller jest przeciez (chociaz dopiero przed chwila dowiedzialem sie, ze nie ma juz w skladzie Gee). Anyway, facet moze sie dobrze wpisac w defensywe, ale w ataku pozytku z niego juz raczej nie bedzie.

  3. Doświadczenie zawsze przydatne. Ciągle może dać coś od siebie w obronie. Dobry transfer dla Mariona i dla Cleveland.

Comments are closed.