NBA wydłuży przerwę podczas All Star Weekend?

Jak donosi South Florida Sun Sentinel, NBA bardzo poważnie rozważa wydłużenie przerwy w rozgrywkach w okolicach All Star Weekend z początkowych czterech do siedmiu dni.

Motywacją dla tego typu działań jest oczywiście dłuższy odpoczynek dla regularnie przemęczonych zawodników. Idea spodobała się już czołowym graczom ligi, a komisarz Adam Silver dyskutował ją m. in. z LeBronem Jamesem.

google.com, pub-2915109786295953, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Jeżeli pomysł się przyjmie to będzie jednocześnie oznaczał jeden więcej zestaw spotkań typu back-to-back (dzień po dniu) by w kalendarz „wcisnąć” przesunięty mecz.

Ostateczną decyzję poznamy w przyszłym miesiącu, gdy NBA przedstawi swój terminarz na rozgrywki 2014/2015.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

2 komentarze

  1. TheGodnr12 pisze:

    To jest dobry pomysł, dobrze by było też dać trochę więcej czasu wcześniej, aby gracze mieli jakieś dni na przygotowanie się do konkurencji, teraz to robią z marszu :)

  2. Mr. Cental pisze:

    Ja bym jeszcze im dorzucil ze 2 dni przed PO, bo wkoncu to najwazniejsza faza rozgrywek i chcemy ogladac zawodnikow w jak najlepszej formie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *