Blatche na celowniku Raptors

27-letni Andray Blatche znalazł się na celowniku Toronto Raptors. Źródła stacji ESPN poinformowały, że podkoszowy spotka się dzisiaj z przedstawicielami klubu w Las Vegas by porozmawiać o ewentualnych warunkach umowy.

Mierzący 6′ 11 skrzydłowy ma za sobą udany sezon dla Brooklyn Nets w trakcie którego (głównie jako zmiennik) notował 11.2 ppg i 5.3 rpg.

Nie obyło się jednak bez klasycznych dla niego scysji, a po jednej z nich ówczesny trener – Jason Kidd – zażądał od niego powrotu do drużyny dopiero gdy zrzuci nadwagę. Właśnie takie rzeczy, ale również brak finansowej elastyczności sprawiły, że klub z Big Apple nie przedstawił mu nowej umowy.

Blatche mimo wszystko wciąż jest stosunkowo młodym i utalentowanym graczem. Jeżeli jest tylko zmotywowany i skoncentrowany na grze to potrafi być bardzo wartościowym elementem. Co nietypowe dla gracza o jego gabarytach ma umiejętność kreowania sobie samemu pozycji rzutowych i gry po dryblingu.

Właśnie to może kusić Raptors, którzy liczą na to że stworzyłby ciekawy kwartet z Valanciunasem, Johnsonem i Pattersonem. Wszystko zależy teraz jednak od samego gracza i jego oczekiwań finansowych.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

1 Odpowiedź

  1. Majecha pisze:

    Top – 10 w post-up jak jest skoncentrowany na graniu nie na pajacowaniu, do tego umie jeb.ąć za trzy czy z dalekiego midrange’a…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *