Wrzuta dnia: nowe stroje, nowych Hornets

Nowi Charlotte Hornets, którzy przechwycili nazwę od klubu z Nowego Orleanu, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami przedstawili nam najnowsze uniformy.

Hornets

(po kliknięciu na zdjęcie zobaczycie je w powiększeniu)

Pytanie, czy oczekiwaliście czegoś lepszego?

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

6 komentarzy

 1. amon pisze:

  Tak. Spodziewałem się kompletu bardziej nawiązującego do początków ekipy w latach 90′, coś w nawiązaniu do zasady „rebirth”. Cóż,inne czasy

 2. x3n00n pisze:

  A gdzie pionowe paski? ;/

 3. gabor2 pisze:

  Również oczekiwałem strojów w paski, jak za dawnych czasów.

 4. Robak pisze:

  Słabo słabo słabo. Nowe stroje przypominają bardzo te Bobków tylko w innych kolorach. Nie by zapomnieć o tym co było ale po przejęciu nazwy aż się prosiło by nawiązać do starych Hornets. Chociaż jeden ze strojów powinien mieć paski i być oldskulowy. Duże rozczarowanie. Oby gra była jeszcze lepsza niż w zeszłym roku.

 5. Majecha pisze:

  Myślę, że oldschool powróci. Mnie bardziej cieszy, że jeszcze nie prezentuje się strojów oficjalnych z długimi rękawkami….bałem się tego klikając w ten temat :)

 6. Krzychair pisze:

  brak pasków, ale kurcze brawo, że hornets powracają!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *