Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

3 komentarze

 1. Qukel pisze:

  Po tym poznaje się mistrzów. Niewiarygodne przełamanie po słabej pierwszej kwarcie i nieziemska końcówka ze strony Miami. Oglądanie ich było czystą przyjemnością. Jedynym minusem była praca sędziów, ale to powoli staje się rutyną w tych PO.

 2. GPRbyNBA pisze:

  Dziwne
  Co wy poszliście głosować że nie ma jeszcze opisu meczu?

 3. twkarol pisze:

  Para Miami – Indiana zostaje chyba nieco pominięta na łamach strony. Zabrakło typowej zapowiedzi tej serii nie obejmującej opinii, analiz i typów redaktorów. Rozumiem, że jest niedziela i każdy ma swoje obowiązki, ale jeżeli enbiej.pl pretenduje do miana bycia numerem jeden wśród portali traktujących o NBA to sytuacja pomijania tak istotnych wydarzeń jak mecze finałów konferencji trochę boli. Panowie liczymy i czekamy na wasze artykuły, opinie i spostrzeżenia, które chętnie skomentujemy, dajcie nam tylko sposobność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *