Nike Kobe 9 Elite Low HTM

Jeśli myśleliście że Nike skończyło z nowymi wariantami Kobe 9, to się mylicie. Po premierze bardzo wysokich Kobe 9 Elite wszyscy oczekiwali wersji low. Niewiele czasu minęło i pojawiła się wersja low – jednak cholewka została wykonana z Engineered Mesh a nie z Flyknitu jak w wersji high. Jednak dzisiaj w sieci pojawiły się zdjęcia bardzo ciekawych Kobe 9 Elite Low, których cholewka została wykonana z Flyknitu – ponadto mają troszeczkę niższy krój niż wersja EM.

Pierwszymi kolorystykami jakie będą dostępne to zestaw HTM – są to cztery kolorystyki przygotowane przez absolutne legendy tworzące Nike – CEO Mark Parker, Fragment Design Founder Hiroshi Fujiwara i Nike Innovation Leader Tinker Hatfield. Niestety będą one dostępne 8 kwietnia tylko i wyłącznie w włoskim oddziale Nike mieszczącymi się w Stadium Milano. Cena nieznana. Jednak według Nike INC po zestawie HTM dostępne będą nowe kolorystyki Kobe 9 Elite Low z cholewką z Flyknitu.

Powiem wam że te kolorystyki (no może poza tymi biało-gumowymi) to jedne z najlepszych jakie widziałem w tym roku – naprawdę wielka szkoda, że Nike nie wydaje ich globalnie. 

nike-kobe-9-elite-low-htm-01 nike-kobe-9-elite-low-htm-02 nike-kobe-9-elite-low-htm-03 nike-kobe-9-elite-low-htm-04 nike-kobe-9-elite-low-htm-05 nike-kobe-9-elite-low-htm-06 nike-kobe-9-elite-low-htm-07 nike-kobe-9-elite-low-htm-08

Komentarze do wpisu: “Nike Kobe 9 Elite Low HTM

  1. pięęęękne … kupiłbym do śmigania na co dzień. Ciekawe tylko co za jełop decyduje o tym, że ich sprzedaż wygląda jak wygląda …

Comments are closed.