Wrzuta dnia: 42 oczka Meeksa (video)

Dość niespodziewanie Jodie Meeks poprowadził Lakers do sensacyjnej wygranej nad Thunder (114:110). Swingman Jeziorowców zdobył rekordowe w karierze 42 punkty , z czego 38 zanotował w trzech pierwszych odsłonach meczu. Dzięki postawie swojego zawodnika Lakers przerwali serię trzech porażek. Ponadto na dorobek Meeksa złożyło się 11 celnych z 18 oddanych rzutów za 2pkt oraz 6 celnych z 11 oddanych rzutów za 3pkt. Jodie trafił też wszystkie 14 rzutów osobistych.

Komentarze do wpisu: “Wrzuta dnia: 42 oczka Meeksa (video)

 1. I tak najlepszy był Westbrook ;-). On się chyba nigdy nie nauczy jak grać zespołowo. Z nim w składzie nie wróżę OKC finału.

  1. Końcówka by Westbrook była naprawdę „świetna” :) Nie wiem czy on nie jest psychiczny, wybuchnąłem smiechem kiedy trafił tę szaloną trójkę, bo to było nierealne. Oczywiście zaraz wrócił na swój poziom i spartolił ostatnią akcję. pal diabli ofensywę – to on pozwolił Bazemoorowi na rzucenie 7 ostatnich pkt meczu. To ich załatwiło.
   Durant wydaje mi się czasem przy jego zachowaniu (RW) zrezygnowany.

 2. mogliście sobie darować tą wrzutę albo poszukać filmiku Meeks’a bez tej żałosnej piosenki a co do Westbrooka pisałem już chyba na początku tego sezonu że w OKC potrzeba drugiego Pippena a nie dwóch Jordan’ów wiadomo że KD jest tym lepszym i to on powinien przede wszystkich rzucać

  1. zawsze można włączyć MUTE, pozdrawiam serdecznie (autor)

 3. Ten Lil B to jakiś pajac co się chce na nazwisku Durant wypromować? bo nie znam gościa…

 4. Rzeczywiście,jakby wieprzka na wielkanoc zarzynali,albo mu jądra imadłem ściskali…tpfuj. BTW,rzadko widzę Lakers,ten Meeks ma taki „Allenowaty” rzut z dystansu,albo mi się zdawało??

Comments are closed.