Jordan Future – dokładne zdjęcia

Jordan Brand wprowadziło ostatnio bardzo ciekawy model nazwany Future. Bazuje on na kultowych jedenastek – podeszwa i midsole pozostały takie same, różnią się cholewką. A jest to pora różnica ponieważ cholewka w Jordan Future została wykonana w technologii Woven. Dodano również asymetryczny system wiązania i metalowe końcówki sznurówek.

15 marca nastąpi premiera i wydane zostaną dwie kolorystyki – „Infared” i „Glow”. Obie pary wyglądają praktycznie tak samo – różnią się tylko kolorem podeszwy. Cała cholewka jest wykonana z materiału Woven, który pokryty został taśmą 3M, ponad to kolorowa część podeszwy świeci w ciemności (biała lepiej niż czerwona) – zatem te buty będą bardzo ciekawie prezentowały się w ciemnościach.

Ogólnie rzecz biorąc, nie jestem do końca pewien, czy jest to model na boisko czy na ulicę – moim zdaniem wyglądają bardzo kontrowersyjnie, ale będą całkiem nieźle sprawować się na parkiecie. Osobiście nie mogę się doczekać polskiej premiery.

Jordan Future będą dostępne w Stanach 15 marca – cena jest tajemnicą, ale krąży plotka że wynosi ona $200.

 

air-jordan-future-detailed-12 air-jordan-future-detailed-11 air-jordan-future-detailed-10 air-jordan-future-detailed-09 air-jordan-future-detailed-08 air-jordan-future-detailed-07 air-jordan-future-detailed-06 air-jordan-future-detailed-05 air-jordan-future-detailed-04 air-jordan-future-detailed-03 air-jordan-future-detailed-02 air-jordan-future-detailed-01

Komentarze do wpisu: “Jordan Future – dokładne zdjęcia

Comments are closed.