Suns zwalniają Ukraińca i stawiają na byłego Celta

Niedługo, bo tylko pół roku, trwała przygoda ex zawodnika Milwaukee Bucks – Slavy Kravtsova – w barwach Phoenix Suns. Jak informuje Paul Coro z AZC Central podkoszowy stracił właśnie miejsce rotacji zespołu Jeffa Hornacka i będzie zmuszony szukać nowego klubu. W jego miejsce Słońca zatrudnili byłego skrzydłowego Sixers, Blazers czy Celtics, Shalvika Randolpha.

30-letni silny skrzydłowy notował podczas 16 gier wśród Celtów średnie 4.2 pkt i 4.4 zb przy przeciętnie spędzanych 12 minutach w grze. Do Bostonu , podobnie jak dziś do Phoenix, trafił dzięki występom w lidze chińskiej. W bieżącym sezonie dla Foshan  – Randolph – zaliczał statystyki na poziomie 22pkt i 11zb.

Nowy nabytek Suns nie został wybrany w drafcie i swoją przygodę z NBA rozpoczął od sezonu 2005/6. Pierwsze kroki ten absolwent Duke stawiał wśród filadelfijskich Szóstek. Kolejne lata już były mniej owocne i dostawał on mniej okazji do występów w Portland (13) czy Miami (3).

Wracając jeszcze do Kravtsova to podczas 20 spotkań dostawał on trzy minutowe szanse w grze, notując średnią 1 punktu czy 0.9 zbiórki. Praktycznie ten 26-latek nie przekonał swoją osobą Jeffa Hornacka i zmuszony był opuścić zespół aspirujący do play offs.

Komentarze do wpisu: “Suns zwalniają Ukraińca i stawiają na byłego Celta

  1. amerykance nie maja wstydu – nie dosc ze chłopakowi ruscy chca zajac kraj to wielki fan nba obama pozwala jeszcze na zsyłanie goscia na bezrobcie w tak trudnych dniach dla niego i jego kraju

Comments are closed.