Raymond Felton aresztowany!

Raymond Felton, znany ze swojej ociężałości i braku szyi rozgrywający New York Knicks, został aresztowany przez nowojorską policję.  Zarzuty przedstawione Feltonowi są poważne i dotyczą posiadania broni (drugiego, trzeciego i czwartego stopnia- jeśli ktoś ogląda z C.S.I. to proszę o rozróżnienie!).

Ostatnie tygodnie są prawdopodobnie jednymi z najcięższych w życiu Raymonda. Nie dość, że drużyna z Nowego Jorku fatalnie spisuje się w NBA i wizja pierwszych opuszczonych PO przez Carmelo Anthony’ego jest coraz bliższa, to dodatkowo parę dni temu Felton otrzymał papiery rozwodowe od prawnika swojej żony.

żonafeltona

Ta ostatnia sprawa wydaje się być powiązana z zarzutami odnośnie Feltona, bowiem wg najnowszych doniesień rozgrywający Knicks broni użył do zastraszenia swojej ukochanej. Raymond był już przesłuchiwany w tej sprawie, ale wciąż nie są znane wszystkie szczegóły sprawy.

Felton notuje obecnie swój najgorszy sezon w karierze w trakcie którego zdobywa 10,4 punktów oraz rozdaje 6 asyst na mecz, wszystko to okraszone jest słabą skutecznością na poziomie 40%  i niecałych 30% za trzy.

EnbiejPudelek donosi, że pierwotna linia obrony Feltona, która miała opierać się na obronie własnej, została wyśmiana przez prokuratora, który stwierdził, że to najgłupsza rzecz jaką słyszał i że przecież wszyscy wiedzą, że Raymond unika obrony jak ognia.

Komentarze do wpisu: “Raymond Felton aresztowany!

 1. No to klon Wade’a się doigrał. Co do tych stopni 2,3,4 to chyba wyglada to tak:
  4 stopien – posiada broń
  3 stopien – recydywa
  2 stopien – posiada naładowaną bron gotowa do uzycia albo jest podejrzenie zamiaru użycia, jest z bronią poza miejscem zamieszkania oraz bez odpowiedniej licencji

  No i kilka lat za to grozi.

 2. Nie wiedziałem, że Ray Felton to taki bandzior. Ładnie ta jego żona wygląda na zdjęciu. Pewnie musiała go nieźle wkur…ć skoro wymachiwał jej giwerą przed nosem.

 3. Może z nim kontrakt rozwiążą przez to? :) Byłoby pięknie….

 4. mogą rozwiązać tylko kogo w zamian znajdą? i za co?

 5. prawdę poznamy już niedługo, z tego co słyszałem w kuluarach EnbiejPudelek przygotowuje tekst w całości poświęcony Knicksom, choć problemy natury technicznej najprawdopodobniej opóźnią publikacją. Tak czy owak, już niedługo..

  @Woy- z tego co słyszałem to w Nowym Jorku wolą makarony od kurczaka :)

  1. czekam na artykuł o Knicksach z niecierpliwością!!

 6. Może on po prostu wolał iść do pierdla niż skończyć sezon w Knicks i dalej być pośmiewiskiem na EnbiejPudelku? Akt desperacji:)

 7. polecam filmik z rayem ricem na którym kamera w kasynie zarejestrowała w jakim stanie wyciągnął narzeczoną z windy

Comments are closed.