Sixers pozyskują podkoszowego

sixers-300x300Po oddaniu Spencera Hawesa do Cleveland Cavaliers ekipa 76-ers szybko pozyskała w jego miejsce kolejnego podkoszowego gracza. Wybrańcem Sixers okazał się Byron Mullens, który trafił do zespołu ze stanu Pensylwania z Los Angeles Clippers.

Byron Mullens w tym sezonie notuje średnio 2,5 punktu oraz 1,2 zbiórki na mecz. Ciężko oczekiwać, że jest to inwestycja na przyszłość ze strony Phila, gdyż kolejny rok jest tylko opcją zawodnika w jego kontrakcie i istnieje spore ryzyko, że po sezonie znowu zmieni barwy klubowe.

Dla Clippers to ewidentne czyszczenie budżetu (i tak płacą podatek od luksusu), ale też możliwe, że jest to prolog przed mającymi nastąpić w kilku najbliższych godzinach kolejnymi ruchami na rynku z ich strony.

Sixers natomiast, którzy są bardzo aktywni na rynku transferowym przed zamknięciem okienka posiadają obecnie w kadrze aż 17 graczy. Wiele wskazuje na to, że już na dniach zwolnią Earla Clarka, Henry Simsa i Erica Maynora.

 

Komentarze do wpisu: “Sixers pozyskują podkoszowego

  1. Sixers pozyskuja Grangera – oddają za niego Evan’a Turner’a and Lavoy’a Allen’a.

  2. Pacers z mistrzostwem w tym sezonie. Larry Bird znowu w akcji (tym razem zza biurka).

  3. Po niezłym zeszłym sezonie tego stretch centra trafi gdzieś gdzie będzie mógł pograć. Na Tablicach to nie poszaleje ale Sixers pozyskali podobnego gracza do Hawesa….tyle, że o klasę gorszego :P

Comments are closed.