Wrzuta dnia II: Uncle Drew szuka dalej

Po tym jak do Kyriego Irvinga dołączyli Kevin Love i Nate Robinson, Uncle Drew wyruszył na kolejne poszukiwania. Tym razem do jego drużyny ma dołączyć big man. Po dłuższej przerwie Pepsi wypuściło kolejną część tej serii reklam i mamy w niej bardzo jasne podpowiedzi, kto dołączy do Irvinga. A może to tylko zmyłka? :)

Komentarze do wpisu: “Wrzuta dnia II: Uncle Drew szuka dalej

 1. Wierząc wskazówkom dołączy do niego na 100% Anthony Davis .Irving na początku wjeżdza do Nowego Orleanu , a wątpie żeby w reklamie wystąpił Robin Lopez…

 2. Ale big man…no na pewno w erze dzisiejszego small-ballu.
  Dziwne to trochę, bo Love jest niższy od Mewy czy LMA o cal. Czy więc rzeczywiście chodzi o Daviesa? Prawdziwy big man to Oden, Bynum, Shaq czy Ewing…

 3. może to niekoniecznie gracz grający w Nowym Orleanie lecz zawodnik pochodzący z tamtego miasta. Na przykład Thaddeus Young albo Danny Granger :). Tylko, że żaden z nich nie jest big manem. No cóż, nie pozostaje nic innego jak czekanie na premierę reklamy.

 4. Po mojemu chodzi o zawodnika, który grał w szkole w Nowym Orleanie lub urodził się tam. Na pewno nie chodzi o Davisa bo to byłoby zbyt łatwe. C’mon.

 5. Ten gość wygląda trochę na Duranta i stawiam, że o niego chodzi.

 6. prawdziwym big menem jeśli chodzi o wysokość i szerokość był Garet Siler. Niestety gra w Chinach. Sejsmolodzy ostrzegają, że skorupa ziemska zaczęła tam pękać.

 7. Według mnie wjazd do Nowego Orleanu oznacza, że następny członek bierze udział w Weekedzie Gwiazd…

 8. A może to po prostu 'wskazówka’ że to All-Star, niekoniecznie obecny?
  Może Bill Russell? Nie trzeba charakteryzować :D

Comments are closed.