Wrzuta dnia: game winnery Jamesa i Hardena

1. W taki sposób LeBron James wygrał mecz dla Heat z Warriors (111-110)

2. James Harden wejściem w strefę podkoszową Wizards załatwił wygraną Rockets (113-112)

Komentarze do wpisu: “Wrzuta dnia: game winnery Jamesa i Hardena

 1. Wizard spartloli koncertowo końcówkę. Ariza mógł być być bohaterem ze swoimi 10-14 za 3, ale położył mecz :-/

 2. Przyznam się ,że meczu nie widziałem i czytałem tylko ,że Harden łatwo wszedł pod kosz. Te wejście nie było takie wcale łatwe i znów jego 'El Latigo’

 3. Przed ostatnią akcją Miami w myślach powtarzałem „Tylko nie rzucaj za 3”, bo od momentu, gdy LBJ brakowało tylko jednej asysty do triple-double, zaczął niesamowicie ceglić, zamiast podać i osiągnąć pierwsze TD w sezonie.

 4. Gortat znowu dostał baty od Howarda. Jak zwykle. Howard jest nie do przeskoczenia dla MG4, który może został wytransferowany do Pistons jak się okazuje co skończyłoby się dla niego grą z ławki.

 5. Jak ktoś ma NSport to jest dziś powtórka o 23:55. Chyba warto obejrzeć ten meczyk.

 6. Jest super-star, nie może się normalnie cieszyć jak reszta :) Tak czy inaczej niesamowity rzut. Gratulacje.

 7. Powinny zostać zaostrzone przepisy dotyczące wymuszania fauli. To są kpiny co sie dzieje w obecnym sezonie. To co robi Harden to jest przegięcie. Moim zdaniem powinno się skończyć z czymś takim jak faul po rzucie. Skoro zawodnik „x” oddał rzut, a zawodnik „y” go lekko musnął już po wyrzucenie piłki to przecież w żaden sposób „y” nie przeszkodził mu w rzucie. To jest zwykłe cwaniactwo i z Fair Play nie ma nic wspólnego.

 8. Tu trzeba przyznać, że 4Q meczu Miami-GSW to było mistrzostwo :D Tu jest pokazany ostatni rzut, ale tam było kilka tych „oh!” rzutów w ostatnich minutach i to po obu stronach parkietu.

 9. Fanem Heat nie jestem, ale szczerze powiem, że dwa najlepsze mecze tego sezonu to jak dotąd ich starcia, z Blazers i dzisiejsze z Warriors. Było w nich po prostu wszystko, co się kocha w baskecie…

  Ps. Wade z urazem stopy chyba jakimś, może opuścić ASG. Kto w jego miejsce? Sir Lancelot czy Lowry?

Comments are closed.